Drie-delige Franse marmer met onyx Art Deco pendule met gondel en figuren. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met 2 peervormige en 2 ronde bloedkoralen. Versierd met gouden bollen. 20 mm. ø 57mm. ca 6,0 gram. In goede staat
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...
Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, in bloemvorm voorzien van 3 gesneden bloedkoralen in de vorm van rozenknoppen. 32x33mm, ca 7,9 gram. In goede staat
Art Deco kristalglazen stopkaraf met zilveren hals. Gehalte 800. Circa 1930. Stop van karaf beschadigd. Afmeting: H 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. Verburgh. Cornelis Gerrit Verburgh. 1802- 1879. Landschap met vakwerkhuis, bruggetje en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 79 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een cadeautje. 45 cm, 20x12mm. ca 7,6 gram. In goede staat
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een horloge, 3 ringen, diverse bedels en stukjes ketting. Totaal ca 81 gram.
Grote zilveren oorstekers, 925/000, met blauw topaas en zirconia's. Ovale rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw topaas met een rand met 16 rond gefacetteerde zirconia's. Voorzien van s...
Lot met 5 zilveren lepels, 2 lepels, 833/000, met ovale bak en één voorzien van een steel met getorste bewerking, MT.:Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam, 16 cm, één met een dubbele getorste steel b...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rechthoekige witgouden zetkast met 3 briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,11 ct. ø 56 ca 1,5 gram. In goede staat.
Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers met lade. Afmeting: 165 x 60 x 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Edele dame met naald en draad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat
H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
H. Savrij Fec. 1823 - 1907. Zonnig landschap met koeien, kalf en schaap. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 77 cm. In goede staat.
Set met zilveren ring, choker en oorknoppen, 925/000, met een overslag. ca 15,1 gram. In goede staat
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Grove ring versierd met 2 grote rozetten met witte en champagne kleurige zirconia's. 16x35mm. ø 55. Nieuw
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Voorzien van montuur met 800/000 zilveren dop met knop. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring met grote bloedkoralen dubbele rozet, versierd met getorste randen. ø rozet 25 mm. l 56 ca 7,8 gram. In zeer goede staat
Jean Dablin. 1858 - 1923. Portret Suzanne Vians met hoepel 1903. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 98 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
W.C. Rip. 1856 - 1922. Hollands havengezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 56 x 37 cm. In goede staat.
Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. Voorzien van ketting. 8x12cm. jl.:S:1902 In goede staat
Choker met granaat, granaatjes gezet in een zilveren montuur, bevestigd aan een venetiaans collier, 333/000. 58 cm. ca 6,3 gram. In goede staat
Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Rue de Chain Marin. Ets op papier. Afmeting: 65 x 48 cm. In goede staat.
Vier zilveren sieraden met lapis lazuli, 925/000. Collier van kralen uit lapis lazuli, ø 6mm, in het midden voorzien van een ovaal bewerkte hanger met lapis lazuli en 3 ringen met lapis lazuli, ø 51/ø...
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Jongen drinkt uit glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 42 cm. In goede staat.
Emile Hoogewijs. Circa 1915. Landschap met molen. Belgische School. Olieverf op linnen met originele art deco lijst, Afmeting: 36 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Judaica bronzen ner tamid (eeuwig licht) wandhanger met leeuw. Afmeting: 24 x 22 x 13 cm. In goede staat.
Gave Duitse wortelnoten secretaire met fraai ingelegd binnenleven. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 190 x 95 x 53 cm. In goede staat.
A. v.d. Weele. 20e Eeuw. 19e Eeuwse Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Bosgezicht in herfsttooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 65 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse blikken Jugendstil Nürnberger lebkuchen doos van Heinrich Haeberlein. Circa 1915. Afmeting: 12 x 39 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Figuren voorstelling. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 -22 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.
Fraaie zwarte waaier met florale graveringen en doek met zwerm vliegende zwaluwen. Afmeting: circa 34,5 cm. In goede staat.
H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Afmeting: H 76 x ø 115 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Oude Amerikaanse metalen hydrometer met kaarten. The Foxbord Company USA. Afmeting: 51 x ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten tilt top tafel met lijstwerk op blad, intarsia en gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 76 cm ø. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine, 833/000, schuif, 2 signetten en een sleutel, bevestigd aan een Djokja zilveren rokhaak, 800/000. ca 83,9 gram. Lengte 30 cm. In goede staat
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Collier van agaat en jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met jade, 835/000. lengte 80 cm. In goede staat
Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.
Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.