Set zilveren sieraden, 925/000, met een Y-collier, slangmodel, met peervormige kristallen hangers en bijpassende oorhangers. 45 cm, 4 cm. totaal ca 14,2 gram. In goede staat
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Zilveren manchetknopen, 835/000, rechthoekig model met vergulde geslepen details. 18x18mm. totaal ca 15,8 gram. In goede staat
Rinkelband gemaakt uit jade. ø 9 mm, Grootte ca ø 60mm. In goede staat
Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.
Oosters leder gevlochten kleed. 20e Eeuw. Afmeting: 117 x 180 cm. In goede staat.