Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring vorkmodel met deel witgoud en een deel geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,03 ct. ø 53 ca 1,3 gram. In goede staat
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Fijne gouden slagring met een cultive parel, ø 5 mm. ø 56 ca 1,7 gram. In goede staat
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed in aardetinten met florale decors. Afmeting: 255 x 168 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.