This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

40. Aprilveiling 2019

Auction on Friday, April 5, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Result: 240 EUR

Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Starting price 45 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Henk Welther, Gemberpot met asters
Result: 80 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Colin, Kippen bij schuur
Result: 50 EUR

Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

M. Carels, Twee kippen bij venster
Result: 40 EUR

M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Result: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat
Starting price 60 EUR

Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc.
Starting price 55 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

A. Vernet? Frans stadsgezicht
Starting price 40 EUR

A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Result: 60 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Result: 50 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Result: 110 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.

Jac. van Rossum, Portret poes
Starting price 55 EUR

Jac. van Rossum. 1881 - 1963. Portret poes op antiek terracotta bord. P. Ipsen Kopenhagen. Circa 1900. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.

Curt Heinrich, Naakte figuren bij waterpartij
Starting price 80 EUR

Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.

Louis Corinth, Im Haus bei Thiele
Starting price 100 EUR

Louis Corinth. 1858 - 1925. Duitse School. Handgesigneerd. Im Haus bei Thiele. Lithografie op papier. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Result: 70 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Starting price 50 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Peter Keil, Drie gezichten
Result: 120 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.

Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Result: 45 EUR

Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.

Ternie, Mediterraanse kust
Starting price 60 EUR

Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Result: 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Landschap met koeien
Result: 60 EUR

Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.