This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

Francois Dubois, Stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR

Francois Dubois. Stadsgezicht Parijs. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. de Laat, Poort Den Bosch
Result: 40 EUR

Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Gracht Amsterdam
Result: 70 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gracht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monogram Li. A., Poppige vrouw in stoel
Starting price 120 EUR

Monogram Li. A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Poppige vrouw in stoel. Aquarel op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht
Result: 100 EUR

Ongesigneerd. Wintergezicht. Op antiek paneel. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraanse boerderij in bergen
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraans landschap
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans landschap met huizen in de bergen. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraans dorp aan kust
Starting price 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans dorp aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 130 cm. In goede staat.

C.J. v.d. Aa, Het witte muurtje Almelo
Result: 60 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950 Almelo. Het witte muurtje Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 13 cm. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Starting price 70 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Abstract
Starting price 50 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Holland-Amerika lijn poster/affiche
Result: 135 EUR

Oude affiche/poster Holland-Amerika lijn. Door Ten Broek. Beschadigd. Afmeting: 73 x 48 cm. In redelijke staat.

T. Timmermans, Bloemstilleven
Starting price 50 EUR

T. Timmermans. 1948. Bloemstilleven. Twee scheurtjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 72 cm. In redelijke staat.

Monogram C.W., Winters berglandschap
Result: 50 EUR

Monogram C.W. 1905. Winters berglandschap met houten hutten. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 35 cm. In goede staat.

W. de Burch, Oosters liggend naakt
Starting price 80 EUR

W. de Burch. Circa 1930. Oosters liggend naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

F. Smits, Twee officieren
Result: 50 EUR

F. Smits. Twee officieren. Aquarel op papier. Kapitein kwartiermeester grenadiers en luitenant kolonel v.d. generaal kwartiermeester. Circa 1830. Afmeting: 20 x 29 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland
Starting price 90 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Burnett, Parijs' stadsgezicht
Result: 50 EUR

Burnett. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25,5 x 20 cm. In goede staat.

Bernard Solomonick, Moderne compositie
Result: 80 EUR

Bernard Solomonick. 20e Eeuw. Moderne compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 102 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij paarden
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.

Gerhard Weller, Landschap met waterval
Result: 40 EUR

Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Starting price 60 EUR

Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dikke vrouw op strand
Result: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dikke vrouw op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 35 cm. In goede staat.