This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

2x Antieke porseleinen figuren
Starting price 40 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Napels. N met kroon. Circa 1930. Jongen, pink afgebroken. Meisje, duim afgebroken. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen olifanten
Result: 110 EUR

Twee oude porseleinen Indische olifanten met Indische edelman en menner. Gemerkt met kroon. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 26 x 8 cm. In goede staat.

2x Antieke porseleinen figuren
Result: 120 EUR

Twee grote antieke porseleinen figuren met rozen. Dansende man en vrouw. Gemerkt met M. Bij man twee vingers beschadigd. Mogelijk Paris Clignancourt J. Moitle. 1793 - 1798. Afmeting: 21 - 25 cm. In r...

3x Oude porseleinen figuren
Result: 50 EUR

Drie oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Sitzendorf figuur, bisquit porselein, dame met groen kleed + Royal Doulton, Figure of November 1987 + Royal Doulton, zwarte figuren. Afmeting: 2...

Bing en Gröhndahl figuur
Starting price 70 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen vogel. Nr. 1850. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

Thüringen porselein
Starting price 100 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Engelse karafset, 1910
Starting price 80 EUR

Antieke Engelse keramieken karafset met vier bekers met officierskoppen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Result: 35 EUR

Lot divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren + twee Jugendstil vaasjes, chips, haarlijn, + bisquit porseleinen bron met figuren, goed. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede st...

6x Antieke kastkommen, 1900
Starting price 50 EUR

Zes antieke keramieken kastkommen. Divers. Circa 1900. Onder andere Maastricht en goudsteen. Drie keer met beschadigingen. Afmeting: 9 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot theeservies op plated dienblad
Result: 75 EUR

Lot theeservies. Porselein op plated dienblad. Bestaande uit: Jugendstil servies, Weens decor, circa 1915 + Japans servies, circa 1930. Totaal 14-delig. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 37 cm. In...

2x Oude/antieke Chinese olielampjes
Starting price 60 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Result: 25 EUR

Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat

Oude/antieke Chinese godheid
Result: 275 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen godheid met staf en vogel op zijn hand. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinees marmeren tempelstuk
Result: 75 EUR

Groot Chinees marmeren gebeeldhouwd tafelstuk met drakenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 61 x 33 x 42 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom
Result: 75 EUR

Oude Chinees porseleinen kom op hoge voet. Chinees met waterbuffel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 19 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 80 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + twee rijstkommen, 20e eeuw + twee rijstkommen, Familie Verte, waarvan één beschadigd. Afmeting: ø 9,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staa...

Oude Chinees porseleinen vaas
Starting price 70 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleder en twee volgers. Met tekst en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen vaas, 1900
Result: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.

Oude Chinees porseleinen vaas
Result: 50 EUR

Grote oude handbeschilderde Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor + tekst. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 38,3 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, 1900
Result: 60 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren decors en teksten. Circa 1900. Beiden haarlijnen. Afmeting: 34 - 43 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Result: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vierkante vaas. Met figuren, florale decor. Bodemmerk op console. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Antiek Duits porselein
Result: 20 EUR

Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...

Imari siervaas, 19e eeuw
Starting price 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Imari pronkvaas, 19e eeuw
Result: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen pronkvaas met paradijsvogel en florale decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.