This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

6x Antiek religieus
Starting price 340 EUR

Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

8x Oude/antieke paardenbitten
Starting price 50 EUR

Acht maal oude/antieke paardenbitten + één hoefijzer. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

2x Boekensteunen, 1930-1950
Starting price 50 EUR

Twee asymmetrische smeedijzeren boekensteunen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

2x Oosterse figuren, 20e eeuw
Starting price 60 EUR

Twee Oosterse houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Masker, ebbenhout? + totem figuur. Afmeting: 37 - 39 cm. In goede staat.

2x Antieke toneelkijkers
Result: 40 EUR

Twee antieke toneelkijkers met parelmoer, messing. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek bordenrek, 1900
Result: 25 EUR

Antiek notenhouten kerfsnede bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 71 x 83 x 8 cm. In goede staat.

Antieke gietijzeren Porte Montre, 1890
Starting price 70 EUR

Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Japanse rijsthouder
Starting price 50 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde rijsthouder met geisha decor. Circa 1930. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In redelijk/goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Starting price 45 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Starting price 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Parker pennenset Zwart/goud
Result: 60 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Vulpen, zwart
Starting price 20 EUR

Parker vulpen, zwart gematteerd. Nieuw

Parker Vulpen Blauw/ goudkleur
Starting price 25 EUR

Fraaie Parker vulpen, blauw geemailleerd met goudkleurige detail.

4x Antieke religieuze kruizen
Result: 25 EUR

Vier antieke religieuze kruizen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese drakenboot
Result: 65 EUR

Oude/antieke Chinese houten drakenboot met zijde-zijl en vlag. Afmeting: 55 x 65 x 17 cm. In goede staat.

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Starting price 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Judaica bijbels
Result: 40 EUR

Twee antiquarische joodse bijbels. Judaica. Groot: Leiden - A.W. Sijthoff uitgave, zonder familienamen ingeschreven. Klein: De Nederlandse bijbel compagnie, Brandt en Zoon, zonder familienamen ingesch...

Jugendstil inktstel
Result: 40 EUR

Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.

Postzegeldoos+pennenbakje
Result: 30 EUR

Bronzen drie-vaks postzegelsdoosje met klepdeksel + glazen pennenbakje met gemerkt fraai gedreven bronskleurig deksel. Circa 1920. Afmeting: 13 x 9 x 6 cm / 14 x 5 x 4 cm. In goede staat.

2x Antiquarische reclame affiches
Starting price 100 EUR

Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.

2x Biedermeier ketels
Starting price 25 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.

Antieke naaikistje met inhoud
Starting price 100 EUR

Antieke palissanderhouten naaikist met intarsia en necessaire, plated. Circa 1870. Schaar is kapot, rest goed. Afmeting: 8 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels dienblad , 1900
Result: 50 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met schelpintarsia. Circa 1900. Afmeting: 5 x 24 x 35 cm. In goede staat.

2x (Thee)kistjes, 19e eeuw
Result: 80 EUR

Twee 19e eeuwse kistjes. Bestaande uit: Mahoniehouten theekist met bandintarsia, circa 1800 + notenhouten dekseldoos met metalen hoekstukken en bolpootjes. Afmeting: 20 - 19 cm. In goede staat.