This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, January 11, 2019 from 17:00

Completed | Default auction

J. Verbrugge, Stadspoort
Starting price 25 EUR

J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Result: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Herderin met schapen
Result: 110 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Herderin met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Swoboda, Surrealistische voorstelling
Result: 330 EUR

Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee Javaanse vrouwen
Result: 285 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.

J. Bijtel, Hollands riviergezicht
Starting price 250 EUR

Jacobus Bijtel. 1893 - 1983. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

W. Neuhof, Belgisch landschap met dorp
Starting price 250 EUR

Waltere Joseph Neuhof. 1904 - 1982. Belgisch landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 92 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, 2 schetsen
Starting price 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Plechelmuskerk/Figuren op markt
Result: 100 EUR

Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Plechelmuskerk Oldenzaal + Figuren op markt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Twents landschap met koe en kippen
Starting price 150 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twents landschap met koe en kippen tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Roze spetterkip
Starting price 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Roze spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: 68 x 60 cm. In goede staat.

J. van Slogteren, Hollands riviergezicht
Starting price 25 EUR

J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Eckhardt, Schelpenvisser met paardenkar
Result: 100 EUR

Eckhardt. 1930. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 25 cm. In goede staat.

L. Hartman, Bosgezicht
Starting price 80 EUR

L. Hartman. Circa 1950. Bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

K. Blasius, 17e Eeuws heren portret
Result: 100 EUR

Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen
Starting price 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Markt visverkoper in de vroege morgen. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.

R. Francke, Mand met bloemen
Starting price 100 EUR

R. Francke. Circa 1930. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 47 cm. In goede staat.

Gisela Sedatis-Grosser, Omarming man en vrouw
Result: 120 EUR

Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Udo Genschmer, Kubistisch figuur
Starting price 80 EUR

Udo Genschmer. Duitse School. Kubistisch figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 60 cm. In goede staat.

Otto Wild, Landschap met coming sheep
Starting price 80 EUR

Otto Wild. 1898 - 1971. Duitse School. Landschap met coming sheep en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

Monogram E.W., Surrealistisch
Starting price 100 EUR

Monogram E.W. Duitse School. Surrealistische voorstelling met sprookjes figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde
Starting price 130 EUR

M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met rode hoed
Starting price 200 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Dame met rode hoed. Olieverf op paneel. Afmeting; 18 x 13 cm. In goede staat.

J.H. van Ieperen, Riviergezicht
Starting price 200 EUR

J.H. van Ieperen. 1909 - 1995. Riviergezicht. Gouache op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.