This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, October 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Onduid. gesig., Bloempot met cactus
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Houtsnede. Bloempot met cactus. Houtsnede op papier. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Binnenhof achter kerk
Starting price 150 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.

Onduidelijk. Hondenportret
Starting price 200 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram GVV, Bloemstilleven
Starting price 200 EUR

Monogram GVV. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

Hein Kever, Stilleven met vijzel, brood, kaas en aardewerk
Starting price 200 EUR

Hein Kever. 1854 - 1922. Stilleven met vijzel, brood, kaas en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

H. Bogman Jr., Vrouw bij waterpomp Den Briel
Starting price 300 EUR

Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Herman Brood, Dus dit is um
Starting price 290 EUR

Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.

Herman Brood, Tuinbroek cabriolet
Starting price 290 EUR

Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.

Chris Overbeeke, Giraffenmoeder met jong
Starting price 150 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Lachende bruine beer
Starting price 150 EUR

Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Jos Rovers, Stilleven met appels
Starting price 100 EUR

Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Starting price 100 EUR

Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

E. van der Ven, Roos met insecten
Starting price 120 EUR

E. van der Ven. Roos met insecten. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

P. de Regt, Hollands landschap
Starting price 250 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 25 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesign., Havengezicht Istanbul
Result: 250 EUR

Russische School. Kyrillisch gesigneerd. Havengezicht Istanbul met Turkse oorlogschepen. Olieverf op linnen. Afmeting; 48 x 67 cm. In goede staat.

Rembrandt van Rijn ets
Starting price 250 EUR

Rembrandt van Rijn ets. Van 19e eeuwse etsplaat. Afmeting: 6,5 x 7,5 cm. Ets op papier. In goede staat.

M. de Gallard, Glazen vaas met bloemen
Starting price 300 EUR

M. de Gallard. 1921 - 2007. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 73 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkshuijsen, Hollands romantisch landschap
Starting price 280 EUR

H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.

Willem Maris, Landschap
Result: 150 EUR

Willem Maris. 1844 - 1910. Landschap. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.

Lot diverse werken, Paul Dom + Piet v.d. Hem
Starting price 520 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...

Anton Pieck, Kruideniers interieur
Starting price 150 EUR

Anton Pieck. Nr. 21/250. 1895 - 1972. Kruideniers interieur met winters stadsgezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 30 cm. In goede staat.

Louis Soonius, Stadsgezicht met koetsen en figuren
Starting price 240 EUR

Louis Soonius. 1923. 1883 - 1956. Stadsgezicht met koetsen en figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 58 x 46 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd? Berglandschap Zuid Tirol
Result: 250 EUR

Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.

J.Gusen?, Boerin aan het koeien melken
Starting price 250 EUR

J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.