Antiek Japans lakwerk damesbureau met vier lades en twee deuren. Met landschappen, vogels en goud decor. Afmeting: 140 x 46 x 76 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kist met sledepoten. Beslag later. Afmeting: 42 x 88 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met zeven lades en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 164 x 120 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Gezwarte Chinese hocker. Rijkelijk uitgesneden met bloem decor. Bovenblad beschilderd met een rode draak. Afmeting: 61 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.
Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten Gründerzeit twee-deurs kastje. Circa 1890. Afmeting: 109 x 75 x 46 cm. In zeer goede staat.
Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kleine mahoniehouten Pembroke bijzettafel met drie-spant poot. Afmeting: 70 x 53 x 39 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton-stijl wortelnoten salontafel met lades en koperen klauwpoten op wieltjes. Stijlmeubel. Afmeting: 52 x 105 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize halve maan kast met klepblad, voor inhoud. Afmeting: 80 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Frans eikenhouten gestoken armleunstoel met leeuwen ca 1880 met bruin leer bekleed. Cond. Goed.
Barok fauteuil met groene skai. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Kroon met snijwerk. Stoel is van tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 72 x 55 cm. In goede staat.
Barok-stijl stoel met gecapucineerde rugleuning en armen. Stoel heeft divers snijwerk en is voorzien van cognac-kleurige lederen bekleding. Leer iets craquele. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 8...
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Afmeting: 73 x 60 x 129 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse houtgestoken stoel met gezichten. Afmeting: 103 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten Engelse bijzettafels met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 50 cm ø. In goede staat.