Grote bronzen Bengaalse tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 118 x 52 cm. In goede staat.
Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen zwanentafel met glasplaat als blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 80 x 86 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met dubbel gebogen onderkant en oplopende kap met snijwerk. Kast heeft een prachtige oude patina. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Antiek origineel Japans Katana zwaard met symbolen en tekens. Circa 1900. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.
Prachtige mahoniehouten Empire kast. Circa 1820. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Mooie patina. Afmeting: 220 x 150 x 54 cm. In goede staat.
Wallasse Ting?. Vrouwengezicht met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 30 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke zilveren gedreven kandelaar, op gecontourneerde voet met getorste pilaar met achtkante bewerking. Gestempeld Augsburg 1790-1800. 16x16x23cm. ca 363 gram.
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene theeglazuur. Afmeting: 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met grote ovale bloedkoraal. Ovale broche met getorste rand met klaveren die de grote bloedkoraal vasthouden, 35x24 mm. ca 21,1 gram. In zeer goede staat
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.