This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

36. Aprilveiling 2018

Auction on Friday, April 20, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Hangkastje met rolluik deurtjes
Starting price 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.

Eikenhouten boekenkast
Result: 70 EUR

Oude eikenhouten boekenkast. Twee-delig met schappen en drie afsluitbare deuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 164 x 166 x 50 cm. In goede staat.

Antiek Hollandse commode
Starting price 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.

Mechelse wandspiegel
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...

Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Starting price 600 EUR

Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.

Jugendstil wandkast
Result: 200 EUR

Duitse notenhouten één-deurs Jugendstil wandkast met intarsia, diverse houtsoorten. Versierd met berglandschap met sneeuw, auerhaan en bootje met figuren, en berglandschap met edelherten en Tiroler h...

Duitse vitrine opzetkast, Louis Philippe
Starting price 150 EUR

Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.

Commode, Louis Philippe
Starting price 100 EUR

Duitse antieke Louis Philippe commode. Circa 1870. Fineer blad iets beschadigd. Afmeting: 83 x 93 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse voltaire
Starting price 150 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.

Commode, Barok-stijl.
Result: 50 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel
Result: 70 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoor-tafel met balustervormige poten. Circa 1900. Afmeting: 72 x 102 x 48 cm + 72 x 102 x 138 cm. In goede staat.

Schrijftafel met lederen blad
Result: 200 EUR

Italiaanse houtgestoken Renaissance-stijl schrijftafel met lades, klauwpoten en lederen schrijfblad. 20 Eeuw. Afmeting: 77 x 160 x 80 cm. In goede stijl.

Empire spiegel, 19e eeuw
Starting price 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire spiegel 'Retour de Egypte' met kariatiden. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 93 x 50 cm. In redelijke staat.

Eiken Empire kabinet
Result: 300 EUR

Klein vroeg 19e eeuws eikenhouten Empire kabinet met zwarte zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Mooie patina. Afmeting: 148 x 58 x 215 cm. In zeer goede staat.

Barok hangvitrine
Starting price 30 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.

Louise Seize spiegel
Result: 50 EUR

Metalen Louis Seize-stijl halspiegel met console en zwart marmeren blad. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 67 x 26 cm. In goede staat.

Plantentafel, mahonie
Result: 40 EUR

Oude mahoniehouten plantentafel. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, ca. 1820
Starting price 150 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa 1820. Niet afgemaakte restauratie. Afmeting: 157 x 113 x 53 cm. In redelijke staat.

Buikladenkastje
Starting price 80 EUR

Oud Hollands wortelnoten Barok-stijl commode met bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 90 x 48 cm. In goede staat.

Grote eiken eettafel
Result: 160 EUR

Grote eikenhouten eettafel met lades. Gemaakt van antiek hout. Tweede helft 20e eeuw. Houtgepint, mooie patina. Afmeting: 80 x 180 x 85 cm. In goede staat.

6x Renaissance-stijl stoelen
Result: 220 EUR

Zes 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl stoelen met creme-kleurige lederen bekleding. Waarvan twee met armleuning met leeuwenkoppen. Afmeting: 102 x 56 x 6 cm. In goede staat.

Hindeloopen scheepskastje
Starting price 100 EUR

Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.

Voltaire+voetenbankje, 19e eeuw
Result: 140 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten voltair + voetenbankje met goede creme-kleurige stoffering en rozensnijwerk. Afmeting: 118 x 70 x 80 cm en 22 x 47 x 29 cm. In goede staat.

Eikenhouten po-kastje
Starting price 60 EUR

Antiek eikenhouten pottenkastje met lade en jalouziedeurtjes. Circa 1900. Afmeting: 68 x 60 x 40 cm. In goede staat.