Twee-delige Wernicke boekenkast. Systeem met tien compartimenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 216 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Mechelse eethoek met vier stoelen. Versierd met druivenranken. Circa 1870. Afmeting: 107 x 45 x 40 cm. En 75 x 110 x 95 cm. In goede staat.
Aparte 19e eeuwse Engelse koloniale teakhouten (naaikast) op theekist? Hoge poot, 4-spant, klauwpoten, slot gesigneerd. Afmeting: 82 x 46 x 31 cm. In goede staat.
Grote aparte Chinese houtgestoken kamferkist met Chinese tekens en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 53 x 100 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten ronde Empire tafel met zwart marmeren blad, vergulde messing versieringen en volle zuilen. Ongerestaureerd. Afmeting: 71x 102 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maantafel met etage, voorzien bandintarsia en messing hekje. Afmeting: 75 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken armleunstoel met draak, paradijsvogel, vogels en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 63 x 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Engelse mahoniehouten hoek-vitrinekast + spiegelwand. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 62 x 40 cm. In goede staat.
Mahoniehouten eethoek, Engelse stijl. Met zes stoelen en uittrektafel. Eén extra blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 88 x 210 cm / 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Wortelnoten Hollandse Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 55 x 90 cm. In goede staat.
Zeldzame Art Nouveau houtgestoken zuil met onyx blad en vergulding. Circa 1920. Afmeting: 106 x 33 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Horrix mahoniehouten bonheur, vitrine opzetkast met zijkanten van glas. Circa 1860. Afmeting: 176 x 104 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten lyra naaitafel met wolzak en vergulde messing versieringen. Circa 1820. Afmeting: 74 x 46 x 33 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten archiefkast met jalouzie roldeur. Circa 1915. Afmeting: 126 x 49 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
Duits eikenhouten Danziger-stijl vitrinekastje met gedraaide zuilen en facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 207 x 53 x 47 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten Louis Philippe tafel op vier-spantpoot. Afmeting: 76 x 119 x 90 cm. In goede staat.