Gerard Krol. 1882 - 1950. Titel: Herfstmorgen 1925. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 82,5 cm. In goede staat.
Franz Nechutny. 19e - 20e Eeuw. Opa en oma met kleinkind. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 63 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten Louis Philipppe passpiegel met messing lampen. Circa 1870. Afmeting: 178 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude Italiaanse houtgestoken vergulde Louis Seize-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 28 x 18 cm. In goede staat.
Twee mooie grote vijf-lichts vergulde messing Rococco-stijl wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 30 x 23 cm. In zeer goede staat.
Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Royal Copenhagen porseleinen beren met monogram K.K. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Lot diversen oud plated en antieke mahonie theelicht. Onder andere: Twee kaarskandelaren, dekseldoosje, diverse lepels + strooier. Afmeting: 10 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 1,01 ct. P3 Door de hele steen zitten insluitsels en glissen. De steen oogt grijs door de insluitsels.
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met een camee. Een broche met een geschulpte uitgewerkte rand met klein hangertje. Voorzien van een camee met een afbeelding van een figuur in een landschap. 31x22 mm.
Twee antieke Zuid-Duitse handwerk medaillons gemaakt van stof, koren, messing en glas. Circa 1880 - 1900. Huisvlijt. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Antiek Chinees Jade rijstwijn set. Circa 1900. Acht-delig. Trekpot bamboedecor, zes kopjes, transparant, verfijnd uitgevoerd. Afmeting: 2,3 - 15 cm. In goede staat.
Zilveren melkkan, 830/000, versierd met twee randen met ovale parels. 13x10x10cm. ca 121 gram. In goede staat
Henriëtte Ronner. Niet origineel. Circa 1880. Yorkshire terriër met halsband. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse WO II dolken. Eén maal Blut und Ehre (Swistaka), goed. Eén maal Rehwappen Solingen, goed. Eén maal Monarch Solingen, zonder heft beslag. Eén maal E.P.+ S Solingen, heft beschadigd....
Twee kopieën van Duitse WO II officiers dolken. 21e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Japans Katana zwaard. Met Swistaia en koord. Helft 21e eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops penvuur pistool met achtkantige loop. Circa 1800. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19 Eeuws dubbelloops percussie voorlader pistool met achtkantige loop. Mechanisme defect, schroefje mist. Afmeting: 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame F.105 metalen bureaumodel U.S. Air Force Thunderthief. M.M. Verkuyl's Etal Aircraft Mode, Badhoevedorp Holland. Afmeting: 24 x 45 x 23 cm. In goede staat.
Lot diverse jachtmessen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.