This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Johannes Weiland, Handwerkende vrouw
Result: 250 EUR

Johannes Weiland. 1856 - 1909. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 25 cm. In goede staat.

H. Dievenbach, Boerin bij het koken
Starting price 180 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach 1901. 1872 - 1946. Boerin bij het koken. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Cornelis Snoeijerbosch, landschap met bomen
Result: 70 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.

Jan Mankes, 'Melkende boerin'
Starting price 250 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Originele houtsnede gedrukt door den uitgever. Houtsnede op papier. Afmeting: 20 x 14 cm. In goede staat.

W. Poortman, Vaas met bloemen
Starting price 60 EUR

W. Poortman. 1947. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 17 cm. In goede staat.

H. van Dijk, Hollandse winter met ijspret
Starting price 60 EUR

H. van Dijk. Hollandse winter met ijspret. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Eenden aan waterkant
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eenden aan de waterkant. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Solt ? Marktgezicht met vrouwen
Starting price 150 EUR

Solt ? Circa: 1900. Verso invoerstempel. Marktgezicht met vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 17 cm. In goede staat.

Ferdinand Bac, Feest vierende figuren
Result: 200 EUR

Ferdinand Bac. Circa: 1915. 1859 - 1952. Feest vierende figuren bij balkon. Potlood op papier. Afmeting: 30 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse gravure, 18e eeuw
Result: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure. Partie de Maarsen Boelestijn et Vechtleven. Door Mart. Engelbrecht excud. Vochtvlekken. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 20 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Zeilboten
Result: 160 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R

J. van Oosten, Strandgezicht met ruiters
Result: 30 EUR

J. van Oosten. Strandgezicht met ruiters. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 29 x 20 cm. In goede staat.

Mandalang, Riviergezicht met pagode gebouwen
Starting price 20 EUR

Mandalang. Indonesische school. Riviergezicht met pagode gebouwen. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Result: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

Monastery gravure, 17e-18e Eeuw
Result: 85 EUR

17e-18e Eeuwse ? gravure. Gedateerd 1521. Monasterium Heverlense Fundatum ..... Afmeting: 47 x 39 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Twee spelende poezen
Result: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Twee spelende poezen. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Result: 30 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919. 'Dame met hoed'. Ollieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Andries Verleur, Paardenkar met arbeider
Result: 70 EUR

Andries Verleur, 1876-1953. 'Paardenkar met arbeider bij zandafgraving'. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer
Result: 225 EUR

L. van Groningen. 1884 - 1970. Dorpsstraat Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Starting price 100 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

16e-17e eeuwse triptiek
Result: 140 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 ...

S. Veldhuyzen, 'Dorpsgezicht met figuren'.
Starting price 125 EUR

S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.

J.M. Piket, Portret meisje
Starting price 50 EUR

J.M. Piket. Portret meisje naar .... 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Giethoorn + Molens + Kerk te Veere
Result: 90 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.