H.A. Jaarsma. 1928. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 20,5 x 35,5 cm. In goede staat.
Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.
H.F. ter Beek. Paddestoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat
Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.