This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens
Result: 130 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.

H.A. Jaarsma, Zeilboten op zee
Starting price 95 EUR

H.A. Jaarsma. 1928. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 20,5 x 35,5 cm. In goede staat.

Hendrikus Elias Roodenburg, Watermolen Haaksbergen
Starting price 100 EUR

Hendrikus Elias Roodenburg. 1895 - 1987. Watermolen Haaksbergen. Ets op papier. Afmeting: 39 x 48 cm. In goede staat.

P.A. Nijgh, Vaas met bloemen
Result: 80 EUR

P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Paddestoelen
Starting price 100 EUR

H.F. ter Beek. Paddestoelen. Circa: 1950. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x P.A. Nijgh, Twentse landschappen
Starting price 100 EUR

Twee werken van P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse landschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 40 x 34 cm en 33 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

H. Oesterschmidt, Eenden op waterpartij'.
Result: 125 EUR

H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.

4 Chinese kunstwerken
Starting price 100 EUR

Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse ingelijste staalgravures (hand ingekleurd)
Starting price 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde staalgravures met vogels. Artus Bertrand Gayard sculpt. Vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: 25 x 39 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren
Starting price 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands Bevrijdingsfeest met vele figuren. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat

Theo Goedvriendt, Italië
Result: 250 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Zonnig landschap Italië. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur"
Result: 250 EUR

Clemens Briels. 1946 - . Nr. 156/175, 2013. Snoring the dinosaurs. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.
Result: 180 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Result: 110 EUR

C. Cornelisz. 21 Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Stilleven met fruit'.
Result: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

Cornelisz, 'Hollands strandgezicht'.
Result: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Cornelisz, 'Stilleven met aardbeien'.
Result: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.
Result: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 Etsen
Starting price 100 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/11-01-2010) Vier grote etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 37 - 52 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Result: 80 EUR

Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.

J. de Groot, 4 etsen
Result: 100 EUR

Jacq de Groot. (4-11-1924/ 11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 30 - 70 cm. In goede staat.

Ursula Aubri, 'Vogel op tak'
Starting price 200 EUR

Ursula Aubri. 1976 Enschede - Ootmarsum. Moderne compositie, 'Vogel op tak'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Olle Tandberg, Boten aan een steiger
Starting price 60 EUR

Olle Tandberg. Boten aan een steiger. Zweedse school. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 37 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europees stadsgezicht
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Zuid Europees stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 90 cm. In goede staat.