Twee Duitse Sitzendorf figuren. Jachtgezelschap in Barok kleding. Signatuur J.B.O. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Ongemerkt. Lichte randschades. Afmeting: 15 x 19 ø cm. In redelijke staat.
Antieke keramieken Jugendstil vaas met messing florale zweepslag overlay. Ongemerkt. Circa: 1910. Afmeting: 14,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke Chinese Yixing trekpot. Gemerkt. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 11,5 x 7,8 cm ø. In goede staat.
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Eén vinger af. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29,7 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Chinees jade figuur op houten console. Wijsheer met staf. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
17e -18e Eeuwse octagonale Chinees porseleinen vaas met bloesembomen decor. Bovenrand gelijmd, onderrand chip. Afmeting: 19 x 9 x 10 cm. In matig/redelijke staat.