19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Franse Fayence polychrome wand-bloemsteekhouder in doedelzak vorm. Gemerkt Vichy 4137 M.C. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote Oost-Duitse Thüringen porseleinen 5-lichts kaarskandelaar met florale decors, vrouw met druivenmand en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 39 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse handbeschilderde porseleinen tegels met bloemenvoorstelling in lijst. Door O. Strauss, 1976. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Prachtige grote Duits keramieken (deksel)vazen stel, drie-delig. Met Griekse en Oosterse figuren. Met twee deksel bowlpotten + ampfora vaas. Brons kleurig glazuur. Historisme. Circa: 1880. Gemerkt K.B...
Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen lampen met figuren + porseleinen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 36 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek Duits porselein, Zwiebelmuster. Eén antieke Meissen theepot met zilveren monturen. Circa: 1880. Eén melkkannetje met zilveren voet. Eén theestoof, naar Meissen, met zilveren brandplaa...
18e - 19e Eeuws porseleinen handbeschilderde dekseldoos (tabaksdoos) met goud decor, musicerende figuren in landschap en vergulde messing monturen. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6,5 x 5 x 9 cm. In goede ...
Deens Royal Copenhagen mokkaservies met florale en goud decors. Bestaande uit: Mokkakan, suikerpot + melkkan, één houder, twaalf kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 23 cm. In goede s...
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 6 x 52 x 38,5 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet. Figuren bij fruitboom. 20e Eeuw. Eén minimale chip achter onderrand. Afmeting: 39,3 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met florale decors, goudrand en gecontourneerd. Circa: 1900. Afmeting: 5 x 42 x 30 cm. In goede staat.
Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Karlsruhe Majolica fruitschaal, Nr. 4255 1'. Circa: 1920. Afmeting: 20 x 27 x 24 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse grote porseleinen theekan. Gemerkt: W. Chips tuit. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Gemonogrammeerde moderne porseleinen knobbelvaas met vrouwenportret. Onderkant gemerkt met Select Mosa R.3. Ontwerp G.M.E. Bellefroid Maastricht. Circa: 1970. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Negentien oude 'Royal Copenhagen' porseleinen kerst-jaarborden. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: ø 18,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bord met boogschietende ruiters te paard. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors in coulissen, met gecontourneerde omranding. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 26,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting:: 21,5 x 29 x 3 cm. In goede staat.