This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

35. Januariveiling 2018

Auction on Friday, January 12, 2018 from 17:00

Completed | Default auction

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.
Result: 45 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel.
Result: 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Result: 40 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw.
Result: 50 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten salon hangoor-tafel met messing wielen. Ingekort. Afmeting: 52 x 52 x 100 cm. In goede staat.

4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel)
Result: 80 EUR

Vier 19e eeuwse eikenhouten korenaars-stoelen. Drie gewoon, één armleun-stoel. Met velours stoffering. Iets sleets. Afmeting: 94 x 53 x 56 cm. en 90 x 60 x 57 cm. In goede staat.

4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.

2x Korenaars-stoelen, mahonie
Result: 40 EUR

Twee eind 19e eeuwse mahoniehouten korenaars-stoelen met Biedermeier gestoffeerde zittingen. Vlekken. Afmeting: 88 x 45 x 51 cm. In goede staat.

9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel)
Result: 160 EUR

Negen prachtige 19e eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten stoelen. Acht gewoon, één armleun stoel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 91 x 55 x 50 cm. en 96 x 58 x 55 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaitafel
Result: 70 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.

Betaaltafel, 18e eeuw
Result: 160 EUR

Duitse 18e eeuwse betaaltafel van vruchtenhout met afschuifbaar blad. Omgebouwd tot salontafel. Afmeting: 49 x 114 x 92 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel
Result: 100 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Starting price 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Penantkastje, circa 1880.
Result: 100 EUR

Antiek Duits wortelnoten penantkast. Gründerzeit. Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 78 cm. In goede staat.

Mahonie houten schrijftafel
Result: 100 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.

4 Engelse stoelen, 19e eeuw.
Result: 200 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met velours stoffering. Afmeting: 92 x 45 x 52 cm. In goede staat.

Duitse 18e eeuwse kist
Result: 85 EUR

Oude Duitse eikenhouten kist op sledepoten. Slot mist. Afmeting: 60 x 130 x 56 cm. In goede staat.

Chinese Hocker met marmer.
Starting price 420 EUR

Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Starting price 180 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Voltaire met kuif, circa 1860.
Result: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk, druivenranken. Circa: 1860. Afmeting: 116 x 67 x 78 cm. In goede staat.

Etagere-tafel, beschilderd
Result: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, 19e eeuw
Result: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse bijzettafel op 4-spant poot. Afmeting: 53 x 66 cm ø. In goede staat.

Pronk tafeltje met lade.
Starting price 125 EUR

Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Tibetaanse kist, 1920
Result: 150 EUR

Antieke Tibetaanse kist met originele beschilderingen, floraal en figuren. Circa: 1920. Afmeting: 63 x 57 x 88 cm. In goede staat.

Eiken ovale spiegel.
Result: 30 EUR

Antieke Engelse ovale eikenhouten facet geslepen spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 52 cm. In goede staat.