'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize kamergemak-kastje met schuiflade + roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 47 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kamergemak met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bolpoot tafel. Afmeting: 75 x 90 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollands grenenhouten empire cylinderbureau met lades en vitrine. Circa: 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 174 x 100 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.
Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.
Kersenhouten haltafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 62 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet met facet geslepen glas en florale snijwerk. Circa: 1915. Afmeting: 204 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schrijftafel met marmeren blad + opstand en voetrust. Circa: 1900. Afmeting: 115 x 121 x 63 cm. In zeer goede staat.
Antieke Jugendstil boekenkast met originele creme beschildering. Circa: 1915. Afmeting: 148 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco rolbureau met lades, deurtjes en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 120 x 134 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47x4...
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...