This website uses cookies

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren troffel vrijmetselaar
Starting price 170 EUR

Zilveren troffel, vrijmetselaar, 835/000, 19e eeuw, met langwerpig blad, en gekrulde steel voorzien van florale gravures, deels afgesleten. 24x7 cm.

Blauwe bijbel met gouden slot
Result: 300 EUR

Kristallen schaal met zilveren hengsel.
Starting price 125 EUR

Zilveren kandelaar (5 lichts)
Starting price 225 EUR

Kristallen beschuitbus met zilver
Result: 140 EUR

18e Eeuws reismes met zilveren montuur.
Result: 95 EUR

Bijzonder 18e eeuws reismes met getorste heft van walvis-baleinen. Zilveren monturen en gemerkt stalen lemmet. 25 cm. In goede staat.

Kristallen mosterdpot met zilver
Starting price 90 EUR

Deens zilver verguld kerstcouvert.
Starting price 120 EUR

Deens zilver verguld kerstcouvert. 925/000. Met emaille versiering, afbeelding 'The blue bird'. Ontwerp: Catl Henning Pedersen. Mt. A. Michelsen 1974. Ca. 91 gr. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos.
Starting price 130 EUR

Tas met zilveren beugel
Result: 80 EUR

Omega zakhorloge
Starting price 120 EUR

Omega zakhorloge, mechanisch, met witmetalen, wit emaille wijzerplaat met rosé kleurige wijzers. Kastnummer: 9763629. Werkend. ø 48 mm.

Omega De Ville, dameshorloge
Starting price 150 EUR

Baume Mercier horloge
Starting price 450 EUR

Gouden zakhorloge
Result: 240 EUR

Gouden dameshorloge met ketting
Starting price 200 EUR

Gouden dameshorloge
Result: 180 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met schakelband. Merk Centry, mechanisch. Fijn rond horloge met gouden kast en gouden opengewerkte band. lengte 17,5 cm. ca 14 gram.

Bronzen horlogestandaard met zilv. horloge
Result: 120 EUR

Bronzen horlogestandaard met zilveren zakhorloge, 925/000. Bronzen standaard met krulpoten en engelen. Daaraan een zilveren zakhorloge. ø 50 mm houder 10x16cm.

Zilveren herenhorloge met snek en chatelaine
Starting price 380 EUR

Zakhorloge met slagwerk
Result: 725 EUR

Dames zakhorloge
Starting price 40 EUR

Engels zakhorloge met ketting
Result: 400 EUR

Omega horloge
Result: 170 EUR

Gouden zakhorloge en breidop
Result: 150 EUR

Gouden dameshorloge
Result: 60 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000, met double band. Horloge met gecontourneerde kast, met krullen als bevestiging voor de onedele band. Merk Stipto. Lengte 16 cm. ca 16,8 gr.