This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

'Flobert' 6 mm. geweer
Result: 60 EUR

Antieke 'F.N. Flobert' (6 mm.) kogelgeweer. Zonder mechanisme. Afmeting: 101 cm. In redelijk goede staat.

Hollandse signaalhoorn.
Result: 60 EUR

Antiek Hollandse militaire signaalhoorn met schildje 'Je Maintendrai'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Hollandse signaalhoorn.
Result: 60 EUR

Antiek Hollandse militaire signaalhoorn. 'Hanken & Zoon Rotterdam'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28,5 cm. Hoorn is licht bedeukt.

Antiek alarm/seinpistool.
Result: 125 EUR

Antiek alarm/seinpistool. Circa: 1920. Genummerd. Afmetig: 34 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Starting price 125 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Militaire handschoenen, voor-oorlogs.
Result: 20 EUR

Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Zeer grote antieke dolk.
Starting price 450 EUR

Zeer grote antieke dolk met damast lemet en hoorn met messing heft. Ongemerkt. Afmeting: 43 x 12 x 4 cm. In goede staat.

Pistoolhoster + foudraal
Result: 45 EUR

Lederen pistoolholster met geweer foudraal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Helm (Nederlands)
Starting price 45 EUR

Nederlandse leger helm, zonder binnenhelm en embleem. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 28 cm. In redelijke staat.

Musket standaard
Result: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse musket standaard. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Antieke boog met darm, ca. 1900
Starting price 60 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Set antieke laarzen en cavaleriekappen.
Result: 100 EUR

Set antiek lederen laarzen en cavaleriekappen. Afmeting: circa 40 - 46 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Result: 90 EUR

Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Amerikaanse M8A bajonet
Starting price 60 EUR

U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

'Springfield' bajonet, (U.S.)
Result: 70 EUR

U.S. 'Springfield' bajonet PAZ 1943. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Bajonet (onbekend)
Result: 225 EUR

Amerikaanse bajonet (?) Onduidelijk gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Bajonet, U.S.
Starting price 70 EUR

U.S. bajonet. WO II. Ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Result: 55 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98, Nr. 1310 etc.. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Belgische bajonet
Starting price 50 EUR

Gave Belgische bajonet WO II. Ongenummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 36,3 cm. In goede staat.

Engelse bajonet
Result: 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Spaanse 'Toledo' bajonet
Result: 50 EUR

Spaanse 'Toledo' bajonet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Result: 75 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'F.W. Höller'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Starting price 60 EUR

Duitse bajonet WO II. Voor M 98. Gemerkt 'Weversen Kirsch Baul'. Eerste helft 20 eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Brandweerhelm, Zutphen
Result: 100 EUR

Oude lederen brandweerhelm uit Zutphen. Eerste helft 20e eeuw. Compleet met binnenhelm. Afmeting: 19 x 24 x 18 cm. In goede staat.