This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

34. Oktoberveiling 2017

Auction on Friday, October 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Duitse sabel, 19e eeuw.
Result: 600 EUR

19e Eeuws Duitse model sabel met leeuwenkop en messing met hoornen heft. In originele schede. 'Cavalerie No 1 Model 1876'. 'Je Maintiendrai'. Afmeting: 99,5 cm. In goede staat.

Militaire cape
Starting price 125 EUR

Oude Hollandse militaire cape met drie sterren (kapitein). 20e Eeuw. Afmeting: 131 cm. In goede staat.

Lans, 18e-19e eeuw.
Result: 90 EUR

18e - 19e Eeuwse lans. Originele staat. Afmeting: 205 cm. In goede staat.

Regimentstrommel + riem + stokken
Result: 80 EUR

Regiments-trommel met riem en trommelstokken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 39 cm ø. In goede staat.

Hollandse officiersstok.
Starting price 70 EUR

Voor-oorlogse Hollandse officiersstok met messing montuur en Hollandse leeuw. Afmeting: 55,5 cm. In goede staat.

Holster + Sabel
Result: 50 EUR

Oude decoratieve sabel en lederen geweerholster voor officier te paard. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 57 - 87 cm. In redelijk/goede staat.

Oude bajonet
Result: 190 EUR

Korte bajonet in schede. 'R5 l 1081' Met houten grip. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.

'Deiana' luchtgeweer
Result: 180 EUR

Voor-oorlogs Deiana (4,5 mm.) luchtdruk geweer. Model 20. Afmeting: 96 cm. In goede staat.

Duitse sabel
Result: 80 EUR

Antiek Duitse sabel met messing en lederen heft. 19e Eeuw. Model 'Normashte Hof Lieferant Berlin'. Afmeting: 95,5 cm. In goede staat.

'FN Flobert' 9 mm. geweer
Result: 70 EUR

'F.N. Flobert' 9 mm. geweerloop met mechanisme. Lichte oxydatie. Afmeting: 64,5 cm. In goede staat.

Cavalerie sabel, 19e eeuw.
Starting price 100 EUR

19e Eeuws cavalerie-sabel. No. 1 - Model 1876 Holland met roggehuid grip. Zonder schede. Mooie patina. Afmeting: 94,5 cm. In goede staat.

'IJzerhouwer' cavalerie sabel
Result: 130 EUR

19e Eeuws Hollandse cavalerie-sabel. Model 1870, 'IJzerhouwer' met roggehuid grip en vernikkeld ijzer. Gebruikssporen. Afmeting: 101 cm. In redelijk/goede staat.

Wapen pompstok.
Starting price 40 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Oosterse vergulde dolk
Result: 1.200 EUR

Zeldzame 19e eeuwse vergulde Oosterse dolk met florale decors en ivoren heft. Afmeting: 31,3 cm. In goede staat.

Nederlandse motorhelm
Result: 70 EUR

Nederlandse militaire motorhelm, compleet met lederen binnenhelm. 40e jaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 x 22 x 18 cm. In goede staat.

Antiek lederen sabeltas
Result: 125 EUR

Antiek lederen sabeltas met monogram 'J'. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Starting price 150 EUR

19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 9 mm.
Result: 325 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Monogram 'E.D.G.L.S.L'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bijl, 18e eeuw.
Result: 50 EUR

18e Eeuwse bijl met datering 1751, monogram W.F. en gestempeld. Afmeting: 34 x 17 x 3 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Starting price 100 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Result: 65 EUR

Lederen militaire kaartentas met vakverdeling. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Militaire messing plaquette tankgeschut
Result: 60 EUR

Militaire messing plaquette. Kanon, tank, 105 mm. N.S.N. 1015-99-960-1970, type L7 A3. Gegraveerd met lauer en J met kroon. Afmeting: 22,5 x 15 cm. In goede staat.

2 x Koperen kruithoorn.
Starting price 300 EUR

Twee oude/antieke koperen kruithoorns. Onder andere: 'E. Pluribus Unum'. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

2 x Kruithoorn.
Starting price 300 EUR

Twee oude/antieke kleine kruithoorns. Eén maal 'American Eagle'. Eén maal 'B.A. Paris'. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.