Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U
Grote Nederlandse barometer eind 19e eeuw. temperatuurmeter gebroken, kwikbuis nog heel. 97x34x7cm. Cond.: G
1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G
Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G
MAssief eiken Duitse speeltafel ca. 1900. Poten zijn iets geribt, tafel is uitklapbaar. Blad zit los en het vilt dient vervangen te worden. 76x94x47(ingeklapt) Cond.: R
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.
Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G
104x43x50 c.