2 Handgeknoopte Perzische tapijtjes, tafellopers. 1 Donkerrode 95x30cm. 1 Donkerblauwe 120x30cm. Beide 20e eeuws.
Iepenhouten armstoel in Louis Seize stijl. Hollands 19e eeuw, 95x55x45cm.
Kerfsnede vruchtenhouten bijzettafeltje begin 20e eeuw. Alle kanten geheel kerfgesneden 47x29x29cm. Cond.: R
Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.
Documentenkistje omstreeks 1930, lindenhout bestoken met een patrijs. 22 x 28 x 18 cm.
Notenhouten trumeau met witmarmeren blad en spiegelopstand. Duits biedermeier ca. 1860. 190x90x36cm.
Notenhouten dagobertstoel, Hollands 19e eeuw. 82x55x55cm.
Essenhouten Windsor schommelstoel. Engels 19e eeuw. 98x54x70cm.
Mooie goudkleurige spiegel in de barokstijl met iets bewerkte kuif 21e eeuw. Met facet geslepen spiegel 148x80cm. Cond.: G