Wortelnoten secretaire, Engels ca. 1900 met gebogen poten en fraai interieur. 106 x 81 x 44 cm.
2 Stoelen beukenhout noten gekleurd, ca.1870 met rieten zitting. 85x48x40 cm.
Massief mahoniehouten wandhangkastje met 1 deurtje begin 20e eeuw. 58x70x16cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, ca. 1970, 64x78cm. NP was 950 gulden.
Eikenhouten trollytafeltje met 2 plateaus ca. 1920 72x63x40cm. Cond.: G
Massief Engels eikenhouten tafeltje met getorste poten ca. 1900 72x60x40cm. Cond.: G
Modelkastje Holland 1850. Deels massief eiken, 2 deurtjes met binnenin 2 laden, zeer fraai. 43x37x15cm.
Massief mahonie Grunder bijzettafeltje met 2 etages ca. 1880 71x58x34cm. Cond.: G
Eikenhouten 3- laden commode, Duitsland omstreeks 1880. H82x97x54 cm.
2 Identieke mahoniehouten Louis -Phlippe stoelen ca. 1860 met goede stoffering, 100x64x60cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten speeltafeltje Engels 19e eeuw. Cond.: G
Massief mahoniehouten Engelse klaptafel begin 19e eeuw. 107(130)x70x52cm.
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. Cond.: G
Mahoniehouten Engels trommeltafeltje 20e eeuw. met lederen bekleding. Cond.: G