This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Bali hanen gevecht
Result: 40 EUR

S, Ventje Bali '75 (Samanki -1941). Kemphanengevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 48x86 cm. In goede staat.

A. Bruin, korenveld
Result: 40 EUR

Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.

W. Raaphorst
Result: 40 EUR

W. Raaphorst, 1870-1963. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Portret
Result: 40 EUR

Gertud Hückelberg 1931. Duitse school. Portret Liselotte Bedil Jung. Olieverf op paneel. Afmeting 23x30 cm. In goede staat

Jac. Paschal
Result: 40 EUR

J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x43 cm. In goede staat

Judy Gamma
Result: 40 EUR

Judy Gamma, 2002, Duitsland. Magisch realistische voorstelling: " Am Kanal". Olieverf op linnen. Afmeting. 50x70 cm. In goede staat

Werner Sieloff
Result: 40 EUR

Werner Sieloff 1899-1974. Duitse school 1930. Beek in besneeuwd landschap. Olieverf op papier. Afmeting. 28x41 cm. In goede staat

Ludwig Jacobson
Result: 40 EUR

Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 31x21.5 cm. In goede staat

Hanglamp met gekleurde kappen
Result: 40 EUR

Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.

Bronzen boedha-hoofd.
Result: 40 EUR

Antiek bronzen boedha-hoofd op houten sokkel. Vermoedelijk Nepal, 18e eeuw. Afmeting: 15,5 cm. totaal. In goede staat.

2x Kris (mes)
Result: 40 EUR

Twee oude Indonesische krissen met houten schedes. Waarvan één met bewerkt heft. 20e Eeuw. Afmeting: 52 - 49 cm. In goede staat.

Petroleumlamp (staand).
Result: 40 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp. Circa 1890. Historisme met opengewerkte metalen voet met vogels en florale decors. Afmeting:H. 65 cm. In goede staat.

Gezangboek 1805.
Result: 40 EUR

Bijbel, versierd met zilveren Empire sluiting, 833/000. versierd met rozet en ribbewerking. Eén sluiting is compleet, van tweede sluiting ontbreekt de klap en het aanzetstuk.jl.: Q: 1825 Grootte 9x15x...

4x Koperwerk, 19e eeuw.
Result: 40 EUR

Vier maal 19e eeuws koperwerk. Twee maal empire pianokandelaren, twee maal vergulde gordijnhouders met porselein. Afmeting: 13 - 28 cm.

Bronzen vaas (Oosters)
Result: 40 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met rest vergulding, circa 1900. op bodem tuindecor met vlinder. . Afmeting: 18,5 x 16,5 cm ø In goede staat

Viool
Result: 40 EUR

Antieke viool met strijkstok. Voorzien van etiket "Antonius Stradiuarius Cremonelis Faciebat Anno 17." (Lak iets beschadigd) Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Jachtmes + Flacon
Result: 40 EUR

Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Staande petroleumlamp
Result: 40 EUR

Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H.. 154 cm. In goede staat.

Doosje waaierkristal+gemberpot+delftsblauwe schaal
Result: 40 EUR

Lot oud kristal en één Delfts schaaltje. grote waaierkristal schaal, 10 kleine waaierkristallen schaaltjes, waaierkristallen dekseldoos, boerenjongens bowlpot Minimale chips mogelijk. Afmeting 12 - ...

Dienbladen (2x)
Result: 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afmeting. 28-50 cm. In goede staat.

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Result: 40 EUR

Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.

Barnstenen pijpje
Result: 40 EUR

Barnstenen pijpje met 375/000 randen met 3 veren mondstukken, in origineel doosje. Engels, MT.: William Harrison, Birmingham, rond 1910. Klein breukje in het barnsteen. 7x4x1,5cm.

Messing tafellamp.
Result: 40 EUR

Messing tafellamp met porselein en ovale kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 59 cm. In goede staat.

Schelpen (groot)
Result: 40 EUR

Twee grote Tropische zeeschelpen. Afmeting. 22-26 cm. In goede staat.

2 Metalen coupes.
Result: 40 EUR

Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse dekselton
Result: 40 EUR

Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.

Slot met sleutel
Result: 40 EUR

Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

3 Boeken "The gallery of engravings"
Result: 40 EUR

Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat

Miniatuur portret, jongen.
Result: 40 EUR

P.J. Gerpi ? 19e Eeuw. Geschilderde miniatuur op ivoor. Buste adellijke jongen. Afmeting: 6,5 x 5 cm. In goede staat.

Dokterstas/Toilettas
Result: 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afmeting. 25x41x20 cm. In redelijke staat

2 Petroleumlampen
Result: 40 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.

4x Benen dekseldoos
Result: 40 EUR

Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Apotheker weegschaal
Result: 40 EUR

Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Engelse bisquit doos
Result: 40 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...

2x Cloisonné vaasje.
Result: 40 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vaasjes met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Theekistje (mahonie)
Result: 40 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Rekenmachine in etui.
Result: 40 EUR

Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.

Type machine
Result: 40 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, bakeliet gescheurd) Afmeting. 30x37x36 cm. In goede staat.

5x Jean Paul Gaultier
Result: 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) In goede staat

4x Pop. (1x zonder hfd., 1x stoff. lijf, 1x jurk bl. borduur)
Result: 40 EUR

Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...

2x Pop zonder pruik.
Result: 40 EUR

Twee maal oude porseleinen poppen. Eén maal repro JDK 237, CD 1989. Eén maal repro Kestner (tweede helft 20e eeuw.) Afmeting: 42-43 cm. In goede staat.

Pendule
Result: 40 EUR

Art-Deco, Amsterdamse school stijl pendule met origineel Duits uurwerk. Circa 1930. Pendule heeft halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Regulateur.
Result: 40 EUR

Mahoniehouten mini-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Result: 40 EUR

Antieke Duitse schwarzwald klok met porseleinen zuilen, omstreeks 1870, Afmeting 38cm. In goede staat

Schwarzwalder wandklok
Result: 40 EUR

Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, omstreeks 1870, met portretmedaillons gelithografeerd, Compleet met gewichten en slinger Afmeting 33x26x13cm In redelijk/ goede staat

Spiegel
Result: 40 EUR

Smalle antieke halspiegel met ornamentenlijst. Circa 1870. Afmeting: 137 x 30 cm. In goede staat.

Vitrinekastje, wortelnoten
Result: 40 EUR

Grote oude Hollandse wortelnoten Barok-stijl hang-vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 87 x 23 cm. In goede staat.

3-Delige mini-set (eiken)
Result: 40 EUR

Hollandse eikenhouten mini-set met florale decors. Circa 1940. Afmeting: 36-58 cm. In goede staat.

Kapstok, Thonet stijl.
Result: 40 EUR

Oude Thonet-stijl beukenhouten kapstok, twee delig. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 192 cm. In goede staat.

Plantentafel, notenhout
Result: 40 EUR

Antieke Franse notenhouten plantentafel met onyxblad en bronzenbeslag. (blad gescheurd) Ca. 1890, In redelijke staat. 99cm hoog x30x30

Linnenkast, 2-deurs, berken
Result: 40 EUR

Antieke Duitse grunderzeit twee-deurskast van berkenhout. Ca. 1880. Sterke wormbeval en beschadigd. Afmeting. 191x120x55 cm. In matige staat

Hangvitrine
Result: 40 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok-stijl wandvitrine, ca. 1900. Afmeting. 83x80x19 cm. In goede staat.

Set 19e eeuwse stoelen
Result: 40 EUR

Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat

mahonietafel omstreeks 1900
Result: 40 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900,Afmeting 77x91x62cm. Lichte krasvorming verder in goede staat

Frans stoeltje
Result: 40 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. Afmeting 85x66x65cm. In redelijke staat

Antieke spiegel
Result: 40 EUR

Antieke vergulde spiegel in rococo stijl. Ca. 1900. Afmeting. 75x50 cm. In goede staat

Bronzen teckel
Result: 40 EUR

Bronzen sculptuur van een lange teckel. Afmeting 10x2cm.

Oude sculptuur.
Result: 40 EUR

Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.

Houten boedha verg.
Result: 40 EUR

Antieke vergulde houtgestoken oosterse boedha. (oortje eraf, neus beschadigd) Afmeting . 13.5 cm. In redelijke staat

Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Result: 40 EUR

Brons gegoten schaal. Ca. 1930. Gesigneerd B. Stichling. Afmeting. 4.5 x 14 cm. ø. In goede staat.

Lot uranium glas
Result: 40 EUR

Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Zuurstel
Result: 40 EUR

Antiek kristal glazen zuurstel in notenhouten houder. Ca. 1900. Afmeting: 18 x 24 x 13 cm. In goede staat.

5x Glaswerk
Result: 40 EUR

Vijf maal glazen vazen, 20e eeuw. Twee maal Murano en drie maal onbekend. Afmeting: 8,5 - 22 cm. In goede staat.

Kristallen zuurstel.
Result: 40 EUR

Vier-delig antiek kristallen zuurstel ,amandel geslepen (chips). Ca. : 1900. In redelijk/goede staat.

KPM + Herend schaaltje
Result: 40 EUR

Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

5x Imari aardewerk, Putten
Result: 40 EUR

Vijf delen Imari -decor keramiek, gemerkt Putten. Vier maal karperschaaltjes, en één maal zes-kantig schaaltje. Handbeschilderd. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

Regout borden, divers.
Result: 40 EUR

Negen antieke Petrus Regout borden, Maastricht. Circa 1890. Onder andere; Slamat, Pompei, Sana, Tancrede. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Lamp, (Kantonees)
Result: 40 EUR

Oude Chinese Kantonese keramieken lamp, 20e eeuw.. Afmeting: 54 x 30 cm ø In goede staat

Chinese vaas
Result: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen bolvaas met figuren en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Imari wandbord (groot)
Result: 40 EUR

Grote antieke Japanse Imari porseleinen sierschotel met coulissendecors (gemerkt), ca. 1900. Afmeting. ø 45 cm. In goede staat.

Imari bord, 18e eeuw
Result: 40 EUR

Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afmeting. 22 cm.In redelijk/goede staat

2x Tablet met terra cotta medaillon
Result: 40 EUR

Twee ingelijste tabletten met terracotta medailles etc. . Met Romeinse/Griekse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 35 x 41 cm. en 43 x 59 cm. In goede staat.

3 Delen porselein
Result: 40 EUR

Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Spekstenen objekt (Chinees)
Result: 40 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

2 Porseleinen vaasjes.
Result: 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Result: 40 EUR

Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Siervazen (2x)
Result: 40 EUR

Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afmeting 29 cm. In goede staat.

Siercoupes
Result: 40 EUR

Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat

3 Chinese borden
Result: 40 EUR

Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.

2 Antieke Chin. kop/schotels
Result: 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat

Meissen schaal
Result: 40 EUR

Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Result: 40 EUR

Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat

3x Duits porselein
Result: 40 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.

Regout kastkommen, (3x)
Result: 40 EUR

Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.

Regout kastkommen, Waaier (3x)
Result: 40 EUR

Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Result: 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.

Eilat steen set
Result: 38,5 EUR

Zilveren choker, 925/000, met bewerkte schakels met filigrain en knopjes, bezet met 3 ovaal cabouchon geslepen Eilatstenen, 12x10mm, bevestigd aan een bewerkt gourmetcollier. Lengte 45 cm, Met een paa...

4 Borden + Klepkan
Result: 38 EUR

Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...

Bloedkoraal (los)
Result: 35 EUR

Zakje bloedkoraal, ø 3 mm. ca 10 gram.

Set sieraden
Result: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een gesp met gegranuleerde bewerking en een bijpassend knoopje, een langwerpige hanger met blauwe steen, een klem met markasiet en bruine steen en een broche met ho...

Lot zilver + horloges
Result: 35 EUR

Lot met o.a.zilveren sieraden en 3 dameshorloges, bestaande uit : 3 rinkelbanden, cfe armband, 2 ringen en 3 kettingen, zilver. Een Palerma en 2 Pulsar horloges. Zilvergewicht ca 75 gram

Lot zilveren sieraden
Result: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een grote opengewerkte hanger met floraal decor, een armband met kruldecor en 2 armbanden met maanachtige stenen. ca 52 gram.

Lot van o.a. divers zilver.
Result: 35 EUR

Lot van o.a. diverse zilveren sieraden, bestaande uit 3 zilveren broches, met knop en markesiet, zilveren ring Fins. En een onedel collier, hanger en medaillon.

Lot zilveren sieraden
Result: 35 EUR

Lot sieraden met o.a. zilver, bestaande uit een zilveren ring, 3 broches, 1 speld ontbreekt, 1 oorclip en een bedelarmband. Totaal zilver ca 50 gram

Zilveren sauslepel
Result: 35 EUR

Zilveren sauslepel, 833/00, Art Nouveau, voorzien van ronde bak met getorste steel met gekruld uiteinde. MT.: Van Kempen, Voorschoten 1858-1924. ca 62 gram. 16 cm. In goede staat

Zilveren ring met bloedkoraal
Result: 35 EUR

Zilveren ring, 835/000, met een zilveren zetkast met een bloedkoraal, 11x7mm, ø 56, ca 4,4 gram. In goede staat.