Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale en vlinder decor. Eén maal met figuren in landschap en tekst verso. Afmeting: 60-58 cm. In goede staat.
Zilveren koffieservies, 835/000, 4 delig, bestaande uit een koffie-, thee-, melkkan en een suikerbak. Ovaal model met cannelures en bloembewerkte knop. Geplaatst op een ovale gladde voet. Importeurste...
Chinees porseleinen pijpvaas, 19e eeuw. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met rondom draken in wolken decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Granaatcollier met fraaie antieke GG sluiting met granaat. Collier bestaande uit 5 rijen granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een zeer fraaie GG sluiting, 19 e eeuw, met in het midden een grote granaa...
Grote antieke bewerkte Afrikaanse olifanten slagtand met gezicht. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Uitneembare eikenhouten Franse boerenkast met lades. Circa 1840. Afmeting: 200 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Drie grote Chinees porseleinen vazen met Familie Verte figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porseleinen verdeelschalen met Familie Verte landschap- met kraanvogel decors. (gemerkt). 19e Eeuw. Afmeting: 4,8 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Eén maal met groene celadon glazuur en symbolen decor. Eén maal met berglandschap en figuren decor. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Gouden Omega horloge, 585/000, Seamaster De Ville automatic, met datumaanduiding. Voorzien van bruin leren band. ø 34 mm. Wijzerplaat is iets aangetast. Het achterdeksel is voorzien van gravure. Ver...
Negen maal Chinese Imari porseleinen borden met floraal- en goud decors. 18e Eeuw. (vier goed, drie minimale chip, twee met haarlijn). Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat
Mooie Michael Harris Medina Vis vaas. Ca. 1970. Afmeting: 30 x 26 x 5 cm. In goede staat.
Groot antiek ivoren Chinees snijstuk. Gezicht met opengewerkte hoofdtooi met figuren. Gesigneerd, 19e eeuw. Bijzondere kwaliteit. Stukje gelijmd Afmeting circa: 30 x 14 cm ø. In goede staat Voorzien...
Prachtige grote zilveren broodmand, 833/000, met fraai ajourwerk met ovaal, floraal en spijlen decor. Met een rand met opgesoldeerde S-Voluten versierd met 4 engelenkopjes. Geplaatst op 4 uitgezaagde ...
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.