Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afmeting. ca. 17 x 15 cm ø . In redelijke staat
Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 19e eeuw. Originele vergulding. Afmeting .L. 95 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.