Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Gladde zilveren rechthoekige doos, 925/000, Engels, met houten interieur. Rechthoekige doos voorzien van afgeronde hoeken en een wat bollopend scharnierend deksel. Op de deksel staat een gravure van e...
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Zilveren breischede aan jasseronketting, 833/000, lang model met diverse bewerkingen, voorzien van jasseronketting. MT.: Reitsma, Heerenveen, ca 1860. Lengte 19 cm. ca 38 gram. In goede staat
Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 19e eeuw. Originele vergulding. Afmeting .L. 95 cm. In goede staat.
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Mooi lot divers plated, 20e eeuw. Bestaande onder andere uit: Theebussen, schalen, kannen, kelken etc... In goede staat. Afmeting, circa: 12-30 cm.
Ring, 333/000, met cultivé parel. Oplopende ring met in het midden een cultivé parel, ø 6 mm. De ring heeft een geponsde bewerking aan de zijkanten. ø 59, ca 2,9 gram. In goede staat
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Snuifdoos, rechthoekig, koper versierd met turkoois en zilveropleg, BWG, 6,5x4,5x3cm. In goede staat
Tien delen Japans porselein met figuren decors (gemerkt). 19e Eeuw. Twee kop en schotels, zes losse schotels met geschulpte omranding (één chip) Afmeting. 6.5 x13 cm. ø . In goede staat
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.