Zilveren kluwenhouder, gecontourneerd model met ajourwerk in de vorm van ruiten met halve cirkels, voorzien van getrembleerde randen. . Met draaibare houder voor het garen. Het hartvormige element bev...
Twee oude Perzische kleden. Kleur: rood etc. met florale decors. Afmeting: 103 x 151 cm. en 215 x 137 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel van 11 bijzondere zilveren ijslepels met getorste steel met bolknop en ronde bak met florale graveringen en exportkeur, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1890, 835/000, ca. 138gr.L. 10,...
Anneke Boot (reproductie). 'Frans landschap', in mooie lijst. Reproductie op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. Landarbeiders en vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting . 81x97 cm. In goede staat
Zilveren collier, 925/000, met grote markiesvormige schakels verbonden door ovale ronde schakels. Lengte 45 cm. ca 29 gram. Nieuw
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat
Kralen beursje met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde beugel met gegraveerde versieringen bestaande uit krullen, bladmotief en gepionteleerde ruiten. Gerestaureerde breuk bij de zijde van de dr...
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee zilveren kandelaars, Deens >830, Hoekig model met opliggende filetrand op de voet en een uitlopende vierkante zuil. 8x8x15cm. Met gevulde voet. In goede staat.
Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 78x42x26 cm. In goede staat.
Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Zilveren gebakstang 835/000, met opengewerkte florale bak en florale poten bekroond met gezichten, keurkamer Arnhem, jl.: W:1931 ca. 53gr. L.19cm.
Geelgouden broche , 585/000 met granaat. Fijne ronde broche met 3 randen met gefacetteerde granaten. ø 28 mm ca. 3 gr.
Twee grote antieke zigeuner figuren, ca: 1900. Houten strijkstok gebroken, uiteinde viool gelijmd. Afmeting: 66 - 67 cm. In redelijk/goede staat.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.