This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Thijs Buit, Abstract.
Result: 375 EUR

Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.

Thijs Buit
Result: 150 EUR

Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.

Antieke Icoon
Starting price 100 EUR

Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.

Cor Bouter, C. Verschuur
Result: 560 EUR

Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..

Paul Serrure, 2 werken.
Result: 145 EUR

Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.

Paul Serrure
Result: 75 EUR

Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.

Paul Serrure, 2x Naaktstudies.
Result: 145 EUR

Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.

Paul Serrure
Result: 120 EUR

Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

J. Mankes, 'Melkende boerin'
Result: 350 EUR

Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Melkende boerin'. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 20 cm. In goede staat.

Zeefdruk, Wim Mast de Gooijer en Herman Brood
Starting price 500 EUR

Gelimiteerde zeefdruk. Lithografie op linnen. Samenwerking Herman Brood en Wim Mast de Gooijer Nr.: 14/35. Magisch realistische voorstelling met landschap en schilderij Herman Brood. Afmeting . 120x 9...

2 Werken, Jan Faber
Starting price 80 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

A. Korneck.
Starting price 100 EUR

A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

3x Perzische werken.
Result: 150 EUR

Onduidelijk, Perzië. Drie Perzische werken, 19e eeuw. Met teksten en figuren voorstelling. Gouade op papier. Afmeting: 25 x 15 cm. en 26 x 14 cm. en 36 x 25 cm. en 15 x 24 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Starting price 100 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

Keith Haring, 'Abstract'.
Result: 300 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

R. Beefster. Larense school
Result: 500 EUR

R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.

Bogomir, Franse school.
Result: 300 EUR

Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.

A. Pawlowsky
Starting price 100 EUR

A. Pawlowsky. Circa 1890. Schloss Liechtenstein. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

A. Steinlen, Franse school.
Starting price 200 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. Kust La Corniche. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

Jos Lussenburg, 'Boerderij'.
Result: 200 EUR

Jos Lussenburg. 1889-1975. 'Drentse boerderij met rieten dak'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A. Verhulst, 'Romantisch landschap'
Starting price 250 EUR

A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

G. Altman, 'Landschap met sloot'.
Result: 375 EUR

Gerhard Altman, 1877- 1940. 'Landschap met sloot en rietkraag'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Schilderij, geketende mensen
Starting price 400 EUR

Duitse school. Ca. 1900. Mogelijk Hartig 1873-1936. 'Gevangenen in ketenen'. . Olieverf op linnen.Afmeting. 113x96 cm In goede staat.

B. J. Brouwer, Gezicht op Olst
Starting price 250 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936. Plasgezicht bij Olst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.