Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat
Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Broche met diamanten voorzien van gouden achterzijde, 585/000. Broche in de vorm van een tak met bloem uit zilver bezet met diverse diamanten. Grootte 25x49 mm. ca 10 gr. In zeer goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Twee oude houten dekselkistjes met intarsia en zwaluwen decor. 20e Eeuw. (één zonder slot). Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Antiek messing empire-stijl petroleumlamp. Circa: 1900. Afmeting:H. 60 cm. In zeer goede staat.
Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.