Berry Brugman, 1915-1996 Almelo. Voorstelling: Uiterwaard. Olieverf op paneel. Afm. 25x35 cm. Cond.: G.
H.J. Bouhuys 1870-1917, Deventer school, landschap met hooischuur en wandelaar, (restauratieplek) olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Twee werken Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling 1: Drie clowns. Voorstelling 2: Twee figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 42x33 cm. en 40x30 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afm. 35x45 cm. Cond.: G.
A. Honius (Venlo) 1960. Naakte dame aan waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Monogram M.F. 1909. Portret van Perzische krijgsheer. Gemengde techniek op papier. Afm. 23x34 cm. Cond.: G.
Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afm. 21x16 cm. Cond.: G.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Luigi Fagiolo, Italië 1932-1985. Voorstelling: Collage van papier abstract. Werk van papier. Afm. 14x21 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Landschap met huis. Olieverf op linnen. Afm. 50x60 cm. Cond.: R.
A. Bonnhorst, 1849,1919. Voorstelling: Bomschuiten met vissersvolk op het strand. Olieverf op linnen. Afm. 45x65 cm. Cond.: G.
J. van Raamsdonk omstreeks 1920, landschap met watermolen, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Ongesigneerd, ca. 1900. Winters landschap. Olieverf op paneel. Afm. 60x40 cm. Cond. G.
Ton Anconé, Oldenzaal. Herenportret. Olieverf op paneel. Afm. 30x20 cm. Cond. G.
Silvia v.d. Water (Arnhem). Voorstelling: Golden Retriever met puppy. Olieverf op paneel. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afm. 30x23 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G
S. Pollentine. 21e Eeuw. Voorstelling: Drie mussen op een tak. Olieverf op paneel. Afm. 10x7 cm. Cond.: G.
Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afm. 51x37 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1910. Landschap met vissersboot. Olieverf op linnen. Afm. 51x76 cm. Cond.: G.
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Ids Wiersma, 1878-1965. Voorstelling: Noorde dwars vaart, Drachten in de winter. Ets op papier. Afm. 17x21 cm. Cond.: G.