Oude Chinese porseleinen theepot met verwarmingshouder ook van porselein met metalen monturen (twee-delig). Voorzien van figuren decors. Gemerkt, 20e eeuw. Afm.: 28 cm. In goede staat.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Twee Chinees porseleinen voorraadpotten (gember), met florale decors, 18e - 19e eeuw. Eén maal familie verte, één maal familie roze (haarlijn). Afm. 9.5 x 13.5 cm. en 9.5 x 8 cm. ø. Cond.: R/G.
Sierlijke gouden ring 585/000, met onyx en briljant. Antieke ring met in het midden een ovale nyx met een witgouden zetting met klein steentje. De onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 ...