This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Inktstel met zilver
Starting price 200 EUR

Inktstel met kristal en zilver, 835/000 bevestigd op een houten basement. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer op bijpassende zilveren v...

Zilveren roomkan
Starting price 80 EUR

Fraaie antieke zilveren roomkan, vermoedelijk Oostenrijk, gelobt bol model met een gekrulde greep voorzien van een ramskop, verder versierd met blad en bloemmotief. Geplaatst op een ronde voet, uit mo...

Set witgouden sieraden
Starting price 350 EUR

Set witgouden sieraden, 585/000, bestaande uit een hanger met collier, een ring en oorringen met diamant. Jeunesse. Lang venetiaans collier met een uitlopende hanger met kleine diamantjes, totaal 0,04...

2 Zilveren broches markesiet
Starting price 25 EUR

Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.

Besamin
Starting price 1.000 EUR

Zilveren Besamin toren, 925/000, Duits, op ronde en gecontourneerde schacht. Een torenspits met een scharnierend deurtje en 4 bewegende belletjes, bekroond met 5 windvanen. MT.: Otto Wolter Silverware...

Casette met zilveren kinderset
Starting price 260 EUR

Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...

2 Zilveren miniaturen
Result: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

Zilveren fazant met robijn-ogen
Starting price 950 EUR

Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat

Gouden herenhorloge
Starting price 360 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting met gouden stukken. Zakhorloge met gefacetteerde rand en de achterzijde bewerkt met een bloem en krulgravure. ø 46 mm. Voorzien van zwart gevlochten ketting me...

Jaek Zorn
Result: 60 EUR

Jaek Zorn, Duitse school, landschap met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel 60x80cm. Cond:G

Schilderij blote vrouw
Result: 70 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G

Perzisch tapijtje
Result: 35 EUR

Donkerblauw Perzisch kleedje, in goede staat 80x77cm. Cond:G

Originele antieke regimentspijp
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.

Zilveren rammelaar
Starting price 260 EUR

Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.

E. Böhm
Result: 70 EUR

E. Böhm, Duitse school, eendenfamilie, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Berglandschap, N. Gumberger
Result: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Witgouden tennisarmband diamant
Starting price 820 EUR

Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...

Schilderij, stilleven
Starting price 50 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

Casette met 6 zilveren lepels
Starting price 60 EUR

Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.

Zilveren kraanvogel
Result: 560 EUR

Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat

4 Diverse zilveren hangers
Starting price 75 EUR

Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G

Zilveren schuifkalender
Result: 140 EUR

Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...

Gouden collier met briljant-hanger
Result: 550 EUR

Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...