Zilveren miniatuur, 835/000, een vogelkooi met vogel, aan een standaard. 11 cm ca 31 gr.
Mehano H0, T294 Alstom Lint 41, dieseltreinstel van Syntus met originele doos in goede staat
Antieke Chinese trekpot, gemerkt met Chinese geest medaillon, deksel fijn uitgewerkt. 9x13x9,5cm. Cond:G
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel met kop achterover, als tafeldecorstuk. 8x16x26cm. ca 148 gr. In goede staat.
Bijzonder fraai zilveren loddereindoosje, 835/000. Gecontourneerd rechthoekig met fraaie getrembleerde bewerking en een gegraveerd paard. 40x47x50 mm. ca 32 gr. jl.: U:2004. In uitstekende staat
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.
Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes, 1x 18e eeuws kan Xi met landschapsdecor, en 1x 19e eeuw floraal. 16x7øcm en 17x8øcm. Cond;G
Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
J.H. Mastenroek 1906, 1875-1945 Rotterdamse haven hand gesigneerd lithografie op papier 60x40cm. Cond:G
Gouden bandring, 585/000, met briljant. Bandring, 4 mm, met 7 vierkante vlakken, waarvan 3 bezet met kleine briljanten. ø 53, ca 3,0 gr.
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Twee zilveren geboortelepels, 925/000, één geboortelepel met dubbel getorste steel voorzien van een opengewerkte bak bekroond met een ooievaar, MT.: Begeer b.v. Voorschoten-Zoetermeer jl.: P: 1999, Le...
Unieke grote facetgeslepen spiegel met zilveren lijst bestaande uit diverse bijbelsloten hoekelementen en figuren. De rand om de spiegel is versierd met diverse heiligen, putti's, guirlandes, krul- en...
Prachtige zilveren broodmand, 835/000, schuitmodel met opengewerkt spijlmotief en een ajour gewerkte baan met een hartmotief. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad en de mand staat op e...
Antiek crocketspel omstreeks 1900, compleet in houten kist met drie jongleerringen(origineel) 107x27x45cm. Cond:G
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R