This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Zilveren schuifkalender
Result: 140 EUR

Zilveren schuifkalender, 925/000. Dubbele ronde schijf, draaibaar, naar antiek voorbeeld, met daarop een kalender met datumaanduiding, opgaande en ondergaande zon, de zodiaktekens en vermelding van d...

Ketting WG/GG
Result: 500 EUR

Prachtige gouden collier, 585/000, rond model met wit- en geelgouden schakels, welke in elkaar vallen. Voorzien van draaibaar karabijnslot. ø 5,8 mm lengte 45 cm. In zeer goede staat.

2 Zilveren miniaturen
Result: 70 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat

Zilveren miniatuur piano
Starting price 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een piano met kaarsen, MT.:Hooijkaas, Schoonhoven jl.:p: 1975 ca 75 gr.

Gouden dameshorloge
Result: 120 EUR

Gouden dameshorloge, hangmodel, 750/000, met double ketting. Horloge met gladde rand en fraai gegraveerde initialen aan de achterzijde. nr: 42825. voorzien van gravure 21 maart 1886.

Gouden herenhorloge
Starting price 360 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, met ketting met gouden stukken. Zakhorloge met gefacetteerde rand en de achterzijde bewerkt met een bloem en krulgravure. ø 46 mm. Voorzien van zwart gevlochten ketting me...

Barometer
Result: 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Originele antieke regimentspijp
Starting price 80 EUR

Antieke Duitse reservisten pijp, Hoch lebe der Reservemann, parole Heimat zum letzten mal, met 4 spreuken, W.v Hoifen Oldenburg, nikkelen pijdeksel mist, verder in goede staat 86cm.

E. Böhm
Result: 70 EUR

E. Böhm, Duitse school, eendenfamilie, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Peter Meurs
Starting price 50 EUR

Peter Meurs(Almelo) watermolen Borculo, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Berglandschap, N. Gumberger
Result: 60 EUR

N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G

Lot design horloge, 6 stuks
Result: 65 EUR

Lot design horloges, bestaande uit o.a. Skagen en Mondaine. 2x breuk in glas

Zilveren rammelaar
Starting price 260 EUR

Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.

Gouden collier met briljant-hanger
Result: 550 EUR

Sierlijke gouden choker, GG 750/000, met briljanten. Een ankercollier in het midden voorzien van een flexibele ruitvormige hanger, 4x1,5mm, bezet met in totaal 24 briljanten. 38x14 mm. Totaal ca 0.42 ...

3 Delen plated
Starting price 35 EUR

Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...

5 Plated fotolijstjes
Result: 40 EUR

Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.

Zilveren kandelaar
Starting price 750 EUR

Fraai zilveren kolomkandelaar, BWG, getorst, met floraal gedreven decor, Barokstijl op grote ronde gelobte voet met originele bobeche. MT: Antonus den Bergh, Den Haag, jl.:S:1902. ca 713 gr. ø17x27 c...

S. Lettenbicht
Starting price 40 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

Schilderij, stilleven
Starting price 50 EUR

C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G

Casette met 6 zilveren lepels
Starting price 60 EUR

Zes zilveren theelepeltjes in een cassette. Lepeltjes met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures en puntige bak. ca 23 gr. MT.: J.Beeling, Leeuwarden 1857. In goede staat.

2 Zoutstellen met kristal
Starting price 250 EUR

Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...

Collier met hematiet en maansteen
Starting price 50 EUR

Collier van hematiet en maansteenkralen bevestigd aan een zilveren kapitolstok. Gefacetteerde hematietkralen, ø 10 mm, afgewisseld met cilindervormige maanstenen. Lengte 65 cm.

4 Diverse zilveren hangers
Starting price 75 EUR

Vier hangers, o.a. zilver. Versierd met turkoois en barnsteen. 4,5-6 cm.

P. van den Braken, boerderijtje
Starting price 50 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G