Zeldzame gemerkte 19e eeuwse porseleinen cup op hoge voet met drakendecor, 2 haarlijnen, 11,3x14,3cm. Cond;R/G
Belgisch gemerkte aardewerken zuil met bloempot in art deco stijl, 20e eeuw, gemerkt made in Belgium, groen-blauw glazuur, 114x38øcm. Cond;G
Zeven antieke Duitse tinnen borden, 18e-19e eeuw, 3x met gravure en tekst. 24-28ø Cond:R/G
Negen delig 19e eeuws tinnen kinderservies 4-11cm. Cond:G
Oude Tiffany stijl glas in lood hanglamp met libelle decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 30x45øcm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschalen met landschapsdecor. 35-39cm. Cond:G
Geelkoperen 18e eeuwse scheerbekken, in goede staat 10x28cm.
Eikenhouten gestoken hanglamp en eiken hoek etagere, 1e helft 20e eeuw, 42-50cm. Cond:G
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Japanse Imari porseleinen , gelobt, gemerkt, 25x14øcm. figuren bij baai. Cond;G
Drie negentiende eeuwse Imari porseleinen vazen met floraal decor, grote vaas bovenrand beschadigd. 10-31cm. Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G
Drie antieke koperen carbid fietslampen, omstreeks 1930, in goede staat 16cm.
Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G
Chinees bronzen dekseldoos met tekens en wijsheer op deksel, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 17x5,5x9,5cm.
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.