This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Collier van bloedkoraal met gouden sluiting
Starting price 175 EUR

Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....

Zilveren slatang
Result: 150 EUR

Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat

Japans lakkabinet
Result: 70 EUR

Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G

Zilveren slavenband zirconia's
Starting price 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met zirconia's. Strakke slavenband, 5 mm, met scharnier, iets los, aan de bovenzijde bezet met een rechthoek met 3 rijen met 9 zirconia's. Oppervlakte heeft een gekretste...

Casette met concertbellen
Starting price 300 EUR

Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G

Vuurtorenklok
Starting price 400 EUR

Messing vuurtorenklok met centrale secondenwijzer en weerstation(thermometer Fahrenheit) bovenin draaimechanisme met verlichting. functies niet getest. 63cm.

Schildpad klok
Result: 550 EUR

Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm

Boulle klok
Starting price 300 EUR

Negentiende eeuwse Franse Boulle pendule met brocot visible uurwerk(paar stukje boulle af van koplijst) 8 daags uurwerk, frans, halfuurslag, veerslinger, Farcot Paris 34cm. Cond:R/G

Doos met helmen en petten
Result: 70 EUR

Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G

5 Hohners, mondharmonika
Starting price 40 EUR

Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G

3 Koekkoeksklokken
Result: 65 EUR

Drie oude koekkoeksklokken 20e eeuw, bij 2 missen de gewichten. 30-38cm. Cond;R/G

Lectuurbak
Result: 40 EUR

Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.

Pallisander sigarendoos
Starting price 40 EUR

Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.

Zilveren naaldenkoker + prikker
Result: 50 EUR

Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...

Vergulde klok
Result: 170 EUR

Romantische 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860, met 8 daags uurwerk, veerslinger, halfuurslag, kast gesigneerd P.R Mourey(breuk achter in kast) verder in goede staat 31x41x12cm. Cond:G

Antiek klokje
Result: 25 EUR

Duits antiek Jugendstil Schwarzwald wandklokje omstreeks 1900 18x10x5cm. in goede staat

Notenhouten wandklok
Result: 45 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.

3 Zilveren ringen
Result: 25 EUR

Lot met drie zilveren ringen, een ring met rode steen en markesiet, band door, een ring met lapis lazuli en een grove rechthoekige ring. Totaal 19,9 gr.

Franse Empire pendule
Starting price 1.250 EUR

Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...

Baroksecretaire
Result: 800 EUR

Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.

Gouden 5 Gulden
Result: 110 EUR

Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.

Collier van carneolen met zilveren slot
Result: 30 EUR

Collier van carneolen met zilveren sluiting. Collier met gefacetteerde carneoolkralen, ø 8mm, met zilveren slotje met veiligheid. Lengte 42 cm

Theestoof met spijlen
Result: 60 EUR

Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G

Pastoorskast 17e/18e eeuw.
Result: 380 EUR

Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R