Bijzonder fraaie zilveren schaal, 800/000, Duits. Ronde schaal, versierd met parelranden, bladversiering en opengewerkt cirkelvormig spijlenwerk. de schaal is geplaatst op vier gekrulde klauwpoten wel...
Lot gouden sieraden, 585/000, bestaande uit 2 trouwringen een een gourmetcollier met hoefijzerhanger. Totaal ca 11,3 gr.
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 46384, 46652, 46174, 46142, 47530, 46683.3, 46174, 46142, 4-bak, 46425, 46249, 67728, 27727, 2x67729. Diverse condities
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Zilveren lepeldoosje, 835/000, hollands. Zilveren lepeldoosje met ribbewerking geplaatst op 4 klauwpootjes, iets hollopend met fraai floraal bewerkt hengsel. MT.: Hendrik Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:...
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Zilveren miniatuur kabinet, 835/000. Fraai bewerkt kabinet met 3 lades met kuif en klauwpoten. MT.: Zilverfabriek Luxor, Haarlem jl.: m:1972. Grootte 10x6x3cm. ca. 95gr.
Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Gesigneerd Vincent(van Gogh), Frans strand met vissersboten, oleografie op paneel 85x67cm. Cond;R/G
Fraaie zilveren handspiegel,835/000, Hollands. Ovale handspiegel met een rand met lijnen, verfraaid met kruizen en bekroond met een uitbundige strik. Bevestigd op een greep konisch gevormd met takbew...
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Collier van chrysopraas met gouden karabijnsluiting, 585/000, fraai verlopend in kleur. ronde kralen, ø 10 mm. geknoopte lengte 45,5 cm. ca 59 gr
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Gouden broche, 585/000, met pareltjes. Oude zeer fijn bewerkte broche, bestaande uit 3 bolletjes met filigrainbewerking en verfraaid met zeer kleine pareltjes. Lengte 40 mm. ca 3,2 gr
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...