Antieke Spaanse geribte vijzel, 17e eeuws of jonger, met stamper, in goede staat 9x13,6øcm
Oude hoge brievenbus aluminium, groen gelakt, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 122cm.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper, 14x16,5cm. Cond:G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse empire bokalen marmer met brons(marmer beschadigd) 22 cm. Cond:R
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Een stel 19e eeuwse messing petroleumlampen met geetste glazen kappen, floraal decor, in goede staat 61cm. Cond:G
Chinees beschilderde Obelisk, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62cm.
Antieke wandelstok, 19e eeuw met ivoren bewerkte grip, floraal met rocaille. 88cm.
Vier grote smeedijzeren staande kaarskandelaren 20e eeuw 127cm. Cond:G
Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G
Drie delen divers, scheepsbarometer Medora Western Germany, brief weegschaal Columbus Bilateral omstreeks 1930, toneelkijker messing met parelmoer 2e helft 20e eeuw 11-17cm. Cond:G