This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

30. Oktoberveiling 2016

Auction on Friday, October 14, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Lot diverse spaarpotten
Starting price 100 EUR

Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.

3 Chinese snuffbottles roodlak
Result: 125 EUR

Drie oude Chinese gemerkte snuffbottles, roodlak, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 6-8cm. Cond:G

Boedhistisch schild
Result: 60 EUR

Oud Boedhistisch hangschild, 20e eeuw, hout met bronzen plaquettes en handbeschildering, in goede staat 32x32x2cm.

Vroeg 19e eeuwse netsuke vierkant
Starting price 125 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse gesigneerde Japanse netsuke Boedha. 36x3x2,8cm.Cond:G

2 Snuffbottles been, uil en vrucht
Starting price 150 EUR

Drie oude ivoren snuffbottles 1e helft 20e eeuw, 1x vrucht met kikker, 1x uil met rat, 1x rattendecor. 8-9,5cm.Cond:G

Benen monnik met met kind
Starting price 75 EUR

Antieke Japanse been gestoken wijsheer met kind, gesigneerd omstreeks 1900, in goede staat, 9cm. Cond:G

2 Indonesische sierstukken
Starting price 50 EUR

Twee decoratieve Oosterse snijstukken met gegraveerde parelmoer inleg, 20e eeuw, in goede staat 55x41cm.

2 Benen netsukes
Result: 65 EUR

Twee oude Japanse gesigneerde netsuke's , Japanse oude wijsheer en meisje met mand, omstreeks 1900. 5cm.

6 Figuren, erotica
Result: 20 EUR

Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G

Houten inro met hond netsuke
Starting price 190 EUR

Gesigneerde Japanse houtgestoken inro met tijgerdecor, 20e eeuw 8x6x2,7cm. Cond;G

Inro met vissen
Result: 50 EUR

Oude Japans ivoren Inro met karperdecor, 1e helft 20e eeuw 5,5x4,3x2.8cm.Cond;G

Parapluverkoopster ivoor
Starting price 90 EUR

Antieke Japanse of Chinese ivoren figuur met parasol, omstreeks 1900, in goede staat (krimpnaad) 9x6,6x3,8cm. Cond:G

Afghaans bruidsgeschenk
Result: 90 EUR

Drie delig oud Afghaans verzilverd bruidsgeschenk, houder met boek, parfumflacon en hartvormig object in goede staat, 9-18cm. Cond:G

Antieke viool in kist
Result: 120 EUR

Antieke viool in houten kist met brandmerk en parelmoerinleg, viool 61cm, kist 78cm.

2 Cloissone vazen
Starting price 175 EUR

Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.

2 Muziekinstrumenten
Result: 60 EUR

Twee oude blaasintrumenten, tuba Celesta, verzilverd, koningklijke Nederlandse fabriek, 1e helft 20e eeuw(oxydatie) en een Regiments trompet, sutherlands Argylland(origineel, of mooie copie) 30,5-51cm...

Microscoop
Result: 60 EUR

Grote oude Bausch+Lomb microscoop omstreeks 1930-1950, Rochester USA in houten kist, Cond:G 40x21x26cm.

Trommel groot
Starting price 70 EUR

Vooroorlogse hoge trommel, rood/wit, in goede staat 80x38øcm. Cond:G

Viool in kist
Result: 145 EUR

Antieke viool omstreeks 1900, in originele houten opbergkist. 58x21x8,5cm. Cond;G

Viool in kist
Result: 140 EUR

Mooie vooroorlogse viool in kist, Duitsland. 56cm. Cond:G

Viool in koffer
Result: 100 EUR

Mooie vooroorlogse viool uit Duitsland in koffer, in goede staat. 55cm.

Verrekijker in foedraal
Result: 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

Modern kunstwerk
Result: 85 EUR

Groot modern houten kunstwerk met chrome ingelegd, omstreeks 1980 70x55x26cm. Cond:G

Telescoop met statief
Result: 105 EUR

Grote Vixen telescoop kijker op houten statief, astronomical telescope, D 114 F 900 ( niet getest), Tokyo Japan, in goede staat 116x80x46cm. Cond:G