Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mooie patina in goede staat 96x41x76, Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Engelse stijl mahoniehouten schrijfbureau met 5 lades en bronzen beslag, staande op hoge klauwpoten, 2e helft 20e eeuw, blad heeft krassen. 78x79x149cm. Cond:R/G
Duitse mahoniehouten Jugendstil tafel ca. 1900 met intarsia (rondom floraal) en messing poot-uiteinden, 80x83x126cm. Cond.: G
Rozenhouten empire stijl vitrinekast met bronzen beslag en kariatijden, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 190x106x45cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 4-deurs kussenkast naar oud voorbeeld (neo-renaissance), 2e helft 20e eeuw 163x125x50cm. Cond.: G
Noord Duitse 19e eeuwse Barok stijl schrijfsecretaire met orgelgebogen laden en bronzen beslag ca. 1880, 105x60x105cm. Cond.: G
Groot oud Perzisch kleed, briekrood-creme-zwart, met floraal decor 245x310cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, dieren en floraal decor, zwart-rood-blauw, 185x128cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, rood-blauw-zwart met floraal decor, iets versleten, 210x140 Cond:R
Oud Iranees handgeknoopt tapijt, zwart-bruin-oker-geel met floraal decor, in goede staat 254-139cm.
Groot Perzisch kleed, zwart-blauw-rood-creme, in goede staat .230x140cm.
Oud Perzisch zijden kleed, turkoise-bruin-creme, in goede staat 134x89cm. Cond:G
Zeer groot Perzisch tapijt in aardetinten, floraal, moet worden gereinigd! 366x540cm. Cond:R/G
Vier keer Perzisch, 3x kussen, 1x kamelenzak, in goede staat 48-70cm.