Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Prachtige 19e eeuwse houtgestoken eikenhouten Franse armleunstoel, met mooie gave lederen bekleding, leeuwenkoppen, ranken en phenixen, in zeer goede staat 124x60x75cm,
Teakhouten Wernicke boekenkast, 1 deel beeninleg 20e eeuw, in goede staat 173x106x36cm.
Olijfhout fineer Art Deco stoel met grijs- rode stoffering, in goede staat 90x70x72cm.
Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Wortelnoten bijzettafel op 3spantpoot, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 65x51ø Cond:G
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd in uitstekende staat 78x47x38cm. Cond:G
Bronzen empirestijl wandtafel met zwart marmeren blad, retour de Egypte, 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x129x40cm.
Oosterse kampferkist met slot, rijk bewerkt, met landschap en figurendecor 20e eeuw, 60x102x54cm Cond;G
Antieke 19e eeuwse vergulde bewerkte spiegel, in goede staat 119x82cm Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Kleine eikenhouten gotische kist 15e-16e eeuws, met originele slotplaat en scharnieren(binnenwerk slot mist) verder in goede originele staat 45x31x56cm. Cond:G
Kersenhouten design bureaustoel omstreeks 1960 in goede staat 74x50x61cm.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, in goede staat 75x53x80cm
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten nachtkastje met jalouziedeurtje en lade, in goede staat 67x32x48cm.
Drie delige antieke eikenhouten Duitse Ostfriese Worpsweder stijl meubelset, gesneden met boerenvrouwen portret, omstreeks 1900, stoel en hocker met biezen zitting, en tafel, in goede staat 61xø70cm- ...
Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten spinnekoptafel, Holland omstreeks 1860, in goede staat 77x107x130cm.
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Antieke Jugendstil eikenhouten kinder schrijfbureau, met 2 lades en etage, omstreeks 1900 in goede staat 77x73x39cm.