This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Schilderij Henk Reerink, damesportret
Result: 100 EUR

Henk Reerink, meisjesportret naar oude meester, olieverf op linnen, 40x50cm. Cond:G

Schilderij, W. Benz Baenitz
Starting price 50 EUR

Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G

Landkaart Rome, 17e-18e eeuw
Starting price 80 EUR

Gravure 17e 18e eeuws, Transteve Italie, gesigneerd R.XI.S.Angelo, vouw, gedeeltelijk gescheurd, gravure op papier 69x45cm Cond:R/G

Naar Corneille
Result: 60 EUR

Naar Corneille '92 vrouw met 2 gezichten, acryl op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, G. Niemann
Starting price 100 EUR

G Niemann(Gottfried) Alpengezicht(Garmisch) olieverf op linnen 70x70cm Cond:G

Landkaart, 17e-18e eeuw
Result: 95 EUR

Zee kaart van de Eems-Elve Wefer Eyder en de Hever 17e-18e eeuws in goede staat 53x43cm. gravure op papier

Schilderij, Hans Clausen
Starting price 40 EUR

Hans Clausen 1896-1972 Duits havengezicht, aquarel op papier 47x35cm Cond:G

Yinka Adeyemi 1993
Starting price 100 EUR

Yinka Adeyemi 1993-1941 Oshogbo Nigeria, titel Hunters Hideout, olieverf op papier 37x39,5cm Cond:G

Pastel, kindje
Starting price 100 EUR

Buijle 35, waarschijnlijk Ferdinand Boijle 1872-1950, buste meisje, pastel op papier 38x21cm. Cond:G

Georgina Iserbyt
Starting price 100 EUR

Gergina Iserbyt van zevenbergen '43, man met hoed, pastel op papier 52x40 Cond:G

Ingeborg Böings
Starting price 100 EUR

Monogram J.B. Duitse school, verso etiket Ingeborg Böings Berlin, Schlucht an der Gornergratbahn, olieverf op paneel 48x63cm. Cond:G

Herman de Rethel Kuyt
Starting price 100 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Result: 100 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Schilderij, H. Stumm
Starting price 30 EUR

H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M

Landkaart Zittau, 17e eeuw
Starting price 50 EUR

Duitse 17e-18e eeuwse stadsplattegrond van de stad Zittau, Die Stadt Zittau in Oberlansitz wie sie 1632 vom obr Bolzen Forticirt woerden Sampt der belagerung A. 1643 door Matth. Merian, gravure op pap...

Landkaart Friesland, Blaeu
Result: 100 EUR

Zeldzame 17e eeuwse landkaart van Friesland, handingekleurd door Guiljelmus Blaeu 1600-1699 Frisia Occidentalis, gravure op papier 49x38cm Cond:R/G

H. Manquetout
Starting price 50 EUR

H. Manquetout, bosgezicht in de herfsttooi, olieverf op linnen 59x99cm Cond:G

Geo Poggenbeek gesigneerd
Result: 160 EUR

Gesigneerd G. Poggenbeek, landschap, olieverf op linnen (Maroufle) 38x27cm Cond:G

Jaap van Kregten
Result: 120 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met kalveren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Map diverse gravures
Starting price 60 EUR

Map met diverse gravures 17e-18e-19e eeuw, o.a. A.Dürer(nadruk) W. Hogarth, Bolzoni, Abrahami Berkel etc. 31x24x1cm. Cond:R

7x Der Ware Jakob, Dietz Stuttgart
Starting price 35 EUR

Zeven Duitse Schertsuitgaves, Der ware Jacob, Druckverlag Dietz Stuttgart eind 19e eeuw 24x32cm (niet gecontroleerd of compleet is) Cond:R/G

Schilderij, A. Huber
Starting price 100 EUR

A Huber, (Axel) Münchner Schule Duitsland. Zuid-Duitse oudere man met tabakspijp, olieverf op paneel 25x30,5 Cond:G

Xandra Donders
Starting price 100 EUR

Xandra Donders 1962 (quasi-realistische minerva) landschap met dorp en figuren, acryl op papier 98x88cm. Cond:G

Ongesigneerd damesportret
Starting price 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw dame in zondagskleren, gemengde techniek op papier 16x24cm, Cond:G