Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten eettafel, omstreeks 1830, Empire, in goede origiginele staat 74x125øcm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Delftste polychroom beschilderd keramieken bord met tuindecor in goede staat 41,6cmø
Fraaie zilveren Jugendstil schaal, 800/000, Duits. Markiesvormige gladde schaal met mooie bloembewerking over de schaal. Voorzien van gravure: "Á MONSIEVR L.F.JARRYS LE COMITÉ DES CONCERTS D'ABONNEME...
Twee kleine antieke vergulde bronzen Ampfora vazen met musicerende engelen, en blauw porseleinen houders 15cm. Cond:G
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 64x50ø Cond:G
Twee antieke Chinese Yixing theepotjes, gesigneerd, 1e helft 20e eeuw in goede staat 5x10x6ø
Gouden oorhangers en broche, 585/000, met bloedkoraal. Fijne broche met 2 ronde bloedkoralen versierd met goud, 22x10 mm, en gouden brisures met een ovale bloedkoraal gezet in een geschulpte rand met ...
Elegante oorhangers, GG 585/000 met onyx en diamant. sierlijke oorhangers voorzien van een peervormig gefacetteerde onyx, totaal 7,34 crt, met fraai opengewerkt hulsje bevestigd aan brisures bezet met...
Unieke slangenarmband van haar met gouden, 585/000, slangenkop en staart. Een ronde klemarmband gemaakt uit haar, voorstellend een slang met kop en staart uit goud met granaat. ø 58 mm, flexibele met ...
Janine Bosch, portret Mondaine dame, olieverf op linnen 50-70cm. Cond:G
Vier oude ivoren miniaturen, 3 herenportretten o.a. Napoleon, en damesbuste 10-12cm. Cond:G
Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G
Drie oude miniaturen met ivoren lijsten, 20e eeuw 10-13cm. in goede staat.
Vooroorlogse Duitse porseleinen Hertel Schwab 179 pop, echt haar, slaapogen, babylichaam, vingers gelijmd, in goede staat 6cm.
Drie delig Frans Onyx klokkenstel omstreeks 1870, met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, messing druppel mist aan ketting 28x40cm. Verder in goede staat
Twee oude houtgestoken Chinese armleunstoelen met florale decors, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 98x85x45cm.
Antieke Duitse notenhouten 6 hoekige Gründerzeit bijzettafel, omstreeks 1880 met twee etages, in goede staat 76x43x50cm.
Zeldzame 18e eeuwse Duitse eikenhouten Rococo wandtafel met marquetterie gelegd fineer blad. In goede originele staat 75x85x44cm.
Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Chinees porseleinen kom op hoge voet met drakendecor, 19/20e eeuw, gesigneerd in goede staat 10,3x15,7ø Cond;G
Duitse antieke eivormige dekseldoos met floraal decor, gemerkt R.S Suhl, omstreeks 1900, 12x18x11cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Delftse vistreef (haring) twee scheuren, ingelijmd 38ø Cond:R
Complete collectie "De 12 Provinciën, nieuwe zilveren dukaten" in luxe verzamelcassette. Bevat alle 12 dukaten en certificaten. Zilvergehalte 873/000 en ca. 28,25gr. per stuk. Cond.: G
Vijf zilveren viscouverts, 835/000, model Haags Lofje, 1 couvert is voorzien van gravure aan de achterzijde. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: L en O: 1921-1924. ca. 492 gr. Cond.: G
Drie luik H.Y. Zhuang 2002, 1962 China (minerva Groningen) moderne composities, gemengde techniek op papier op linnen 135x40cm Cond:G
Abraham Hulk junior 1851-1922, sprokkelvrouw in het bos, olieverf op linnen 25,5x18cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart van Venloa de Maes met stadsplattegrond en rivier de maas, waarschijnlijk gedrukt door Blaeu, ingekleurde ets op papier 34,5x25cm Cond:G
Acht antieke bijbels, 18e en 19e eeuws met messing en zilveren sloten, 14-20cm. Cond:R
Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen poppen, 1x Hertel Schwab en co 104, 1x A.M 390 8/0 gelede lichaam oude kleertjes 33-26cm.
Bijzonder en zeldzaam 19e eeuwse Tiltop bijzettafel met fijngestoken 3 spantpoot , en bloemvormig blad , ingelegd met diverse houtsoorten en parelmoerinleg, ring inlegwerk beschadigd 75x55ø Cond:R/G
Mooie 18e eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met slot en sleutel, houtgestoken front, in goede staat 73x128x63cm
Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.
Groot antiek Frans compositiemetalen beeld omstreeks 1900 vrouw met hooivork twee kleurig patina gesigneerd Moreau in goede staat 67cm
Acht oude Duitse porseleinen Meissen maaltijdborden met zwiebelmuster decor 20e eeuws ø25cm Cond.G.
Antieke keramieken st Lukas Utrecht, Jugendstil vaas nr 133 letter K omstreeks 1910, iriserend blauw groen 24cm Cond:G
Vijf oude Duitse Fayence bierpullen met tinnen deksels naar oud barok voorbeeld gemaakt 20e eeuws 22-24 cm. Cond.G.
Grote vier delige mahoniehouten boekenkast met schappen en glazen schuifdeur 2e helft 20e eeuw in goede staat 210x31x285cm Cond;G
Zilveren doos, 835/000. Grote langwerpige doos met korrelguilloche bewerking en een facetrand. Voorzien van houten interieur met verdeel vak. Voorzien van importeursteken.: D.J. Aubert, 's Gravenhage ...
Barnstenen luchtballon met zilveren mand en constructie op barnstenen "berg". Kleine breuk in. 6x8 cm. ca 73 gr. Cond.: R-G
Een parelarmband en parelcollier. Een 2 rijig parelcollier, cultivé verlopend, met gouden sluiting, 585/000, met diamant. En een 2 rijige armband met cultivé parels voorzien van 3 geleiders en een wit...
Set met drie ronde zilveren schaaltjes, 925/000, Engels. Drie diverse schaaltjes met gecontourneerde rand voorzien van een floraal ajour bewerking verfraaid met gravures op een rond voetje met rand. M...
Lot barnstenen sieraden bestaande uit een zilver vergulde, 800/000 klemarmband met barnsteen, een zilveren ring, 835/000, met barnsteen en een paar button oorknoppen met goud op zilveren pousettes en ...
Collier en hanger WG 585/000 met onyx en diamant. Platte peervormige cabouchon geslepen onyx, ca 4,1 crt bevestigd aan een witgouden brede huls met hangeroog. Het geheel is versierd met wittopaas, . B...
Twee bloedkoralen collier, met tonvormige kralen diverse groottes, 3-5 mm, Lengte 86 en 100 cm. Totaal ca 72 gr.
Willem Korteling 1889-1964 Deventer school, vaas met zonnebloemen, olieverf op linnen(craquele vormig door bitumen) Cond:R 74x60cm.
Bep Toscani 1940 Amsterdam, moderne compositie, acryl met kranten, 120x150cm, mixed media op linnen, Cond:G
Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm
Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...
Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G
Vroege Chinese natuurstenen figuur 17e eeuws of ouder voorstellende een bever achtige figuur met symbolen 6,5cm in goede staat
Poppenhuis/voorhuis/hal met hallamp, pop en accessoires, electrische verlichting, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. Kopie Sara Rothe 50x32x54cm Cond:G
Poppenhuis toonzaal, met accessoires, beelden, kroonluchter, piedestal, meubels etc met verlichting, eigen bouw naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, kopie Sara Rothe 42x58x75cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G
Drie dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed(hoge nieuwwaarde) bestaande uit meubelen, lampen, porselein, accessoires etc, hoofdzakelijk nieuw in doos 50x40cm Cond:G
Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, geaderd marmer met compositiemetaal, glazen inzetstukken bij vazen, Amour champetre par Guillot. 8 Daags uurwerk met veerophanging en halfuurslag(wi...
Staande klok met 31 daags uurwerk, messing slinger en gewichten. Functies niet getest 2e helft 20e eeuw 190cm Cond:R/G
Wortelnoten Warmink staande klok, met maanstand, staande op losse voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 194cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met mechaniek en slinger, hoofd paard weg, gebloemde feuille met zon, gave emaille wijzerplaat 49x37x16cm Cond:R/G
Achttiende eeuws 8 daags Engels uurwerk, Terner London, messing wijzerplaat met ornamentuur verguld met putti(grote wijzers missen) Functies niet getest Cond:R/G, 31x31cm.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten halbank met lijsten en snijwerk, en onderlinge verbonden poten, mooie patina, 115x149x47cm. Cond:G
Antieke Hollandse uitneembare Biedermeier mahonie kuifkast omstreeks 1870, minimale beschadiging 245x133x45cm Cond:R/G
Antiek vergulde Marie Antoinette Boudoir stoel omstreeks 1900, Louis Seize stijl(stukje snijwerk weg) Cond:R 92x46x46cm
Achttiende eeuws Zuid-Duitse grenenhouten betaaltafel met schuifbaar blad, en ruimte onder het blad. In goede originele staat 76x110x118cm.
Oud mahoniehouten kamerscherm, 20e eeuw, in goede staat 160x140cm. Cond:G
Duitse Neo Barok commode omstreeks 1900 met schuine hoeken en spitsenpanelen en lijstwerk, in oude bierverf 94x110x51cm Cond:G
Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G
Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G
Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G
Twee grote antieke Delftse polychrome aardewerken trekpaarden, oud Delft omstreeks 1880 in goede staat 22x28x9cm Cond:G
Zeldzaam 5 delig kaststel, 18e eeuws polychroom ,gemerkt de Klaauw, voorstelling met adelijke portretten en tekst: hieronder rust ik rustig, ballustervormige vazen 1 deksel mist, 1 vaas gelijmd en gla...
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Queng Lung, met landschappen 33,5cm. Cond:R/G
Grote zes armige porseleinen kandelaar, met putti en vele opgewerkte bloemen, gemerkt A.B, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk) 54x41ø Cond:G
Drie delen Hollands Makkums keramiek, polychrome vogels en florale decors 20e eeuw, grote 8 kantige bloempot(chips rand) groot bord met geschulpte omranding(minimale chip) dekselpot (chips onderrand) ...
Diepe sierschaal door Chris Lanooy, 1 sept 1900-1925 Cl.BR, groen blauwe glazuur met abstract decor, in goede staat 5-ø29cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Grote Chinese porseleinen dekselpot met floraal decor 17-18e eeuws, haarlijn en chip, 26xø22cm. Cond:R
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met floraal decor, randglazuurschade, ø31cm. Cond:R/G
Zilveren oorhangers en armband met stenen, 925/000. Spangarmband met groene en witte stenen met vergulde delen en zilveren oorhangers met groene, witte en een rode steen, peervormig met vergulde delen...
Elegante witgouden ring, 750/000 met briljant. Fijne band met op de kop van de ring een zeshoek bezet met kleine briljanten, totaal 0,13 crt. ø 57 ca 2,3 gr. Cond.: G
Oude Chinese koralen gesneden Boeddha (bamboekoraal), 20e eeuw, in goede staat 7cm.
Lot Engels Royal Albert serviesgoed, bestaande uit Old country roses decor, thee met comfort, cakeschaal, melk en suikerpot, taartschaal,schaaltje, kandelaar, 9 kop en schotels, 8 cakeborden, diverse ...
Geslepen kristallen gembercoupe met deksel en Russisch slijpsel op een zilveren voet, 835/000, met parelranden MT.: F.E.Held, Amsterdam, ca 1875. 9,5 cm. Cond.: G
Zilveren theepot, Hollands 925/000. Fraaie zilveren theekan met achtkantige bollopende bewerking met houten heft en knop op de deksel. MT.: Johannes Mulder, Amsterdam, jl.: W 1856. wat gedeukt en voor...
Groot zakhorloge met Arabische cijferaanduiding, rond 1800, met gave emaille wijzerplaat. ø 55 mm. Achterplaat zit los.
Fraaie vergulde armband met barnsteen. Armband met grote langwerpige schakels versierd met knoppen en een ovale zetting met daarin een barnsteen. 18x1,8 cm. Cond.:G
Witgouden entouragering, 585/000, met briljant. Een fijne ring met een rozet met 1 middensteen en 6 stenen er rond omheen, alles in klauwzettingen. Totaal ca 0,22 crt. Middelste zetting zit iets uit h...
Rond uitlopend loddereinflesje met gouden, 585/000, dop. Het flesje is voorzien van een diagonaalvormige lijnenslijpsel. Met gouden hals en bolle dop. Wat gedeukt. Geen binnenstop. 10 cm Cond.: G
Gouden ring, 750/000 met witgouden zetting bezet met een smaragd geslepen aquamarijn, 10x8 mm. ø 55 ca 2,4 gr.
Monogram 1875, pendant, twee landschappen met paarde en wagens en figuren, olieverf op paneel 35x45cm. Cond:G
Han Bruinenberg copyist, copy oude meester, naakte man en vrouw in landschap 152x125cm olieverf op linnen Cond:G