Grote 19e eeuwse Neogothische kaarskandelaren 13 lichts, staande op 3 leeuwen, 123cm. Cond:G
Zilveren jardiniere met blauw glazen binnenbak, 835/000. Fraaie markiesvormige schaal met parelrand, hekwerk, guirlandes en bloemen. Geplaatst op 4 fraai uitgewerkte klauwpoten.MT: H.Hinne, Delft jl....
Gouden ring, 750/000, met grote roosdiamant. Ring met een diamant met een "old mine"cut. 0,75 crt. iets getint, P. ø 57. 3,8 gr.
Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G
Antieke Engelse voorlader, 18e-19e eeuw, gemerkt Tower 1853. 136 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse 17e-18e eeuwse Renaissance pallisander linnenpers met noten, robbelijsten, twee lades, snijwerk met zeemonster en leeuwenkop, ballustervormige poten met onderlinge verbindingen. In...
Duits gesigneerde bronzen figuur, jonge beer op stam met marmeren voet, A.Büschelberger, in goede staat 29x34x10cm.
Meissen porseleinen bonbonschaal omstreeks 1930 met handbeschilderd landschap en vergulding en opengewerkte omranding, in goede staat 25,3cm.
Grote antieke tafellamp met beeld omstreeks 1880, compositiemetaal, geslepen glas, pegels, titel: Amour +Amitie aug. Moreau, in goede staat 78cm.
Hummel 660, 1997 Century collection, "Fond Goodbye" met originele doos en certificaat H.: 17,5cm. Cond.: G
Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Barokstijl tafel, eikenhout met florale intarsia en beeninleg, lade getorste poten, onderling verbonden, in zeer goede staat, 74x102x88cm.
Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit damesbureau met opstand, omstreeks 1880, in zeer goede staat 140x104x67cm.
Bijzonder zilveren dienblad, 800/000, Duits. Groot ovaal dienblad met geschulpte binnenrand, versierd met een floraal bewerkte buitenrand met een dubbele filetbewerking. Grootte 43x50cm ca. 1578 gr. C...
Vier Duitse documenten behorende bij destijds uitgereikte medailles/oorkondes aan Ernst Schnittker. De twee grote documenten zijn voorzien van een watermerk. Cond.: R-G (bevatten diverse vouwen). 21-3...
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R
Grote antieke koperen zakhorlogehouder. Huis met zakhorloge, windmolen en hekwerk (defect) mist waarschijnlijk lantaarn, verder in goede staat 36x36x17cm.
Negentiende eeuwse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met verzilverde figurenvoorstelling van een Schotse man met kilt en pistool en dame, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat, 40...
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Bijzondere fraai gemaakte gouden broche met diamanten,585/000. Broche, half rond gevormd met fraaie bloem en bandbewerking, bezet met veel diamanten. De bloem in het midden van de broche kan bewegen. ...
Witgouden solitairring, 585/000, met briljant. Een fraaie solitairring met een stevige zespoot chaton met een briljant geslepen diamant. ca. 0.45 crt. ø 55 ca 3,25 gr.
Bijzondere gouden ring, Art deco, 585/000 met roosdiamanten en robijnen. Zeer fraaie ring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn versierd met 2 zetranden met diverse diamanten. Aan de zijkan...
Twee kapitale werken Bep Toscani (twee luik) 1940 Amsterdam, moderne compositie met acryl en kranten, mixed media, totaal 280x170cm Cond:G
Grote Franse wortelnoten 1 deurs vitrinekast omstreeks 1930, met bandintarsia met zware messing versieringen en glazen schappen en spiegels, Louis Quinze stijl, in goede staat 171x140x48cm
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met coulissendecor(gemerkt) met een zilveren antieke comfort in goede staat 5,5x8,5x5,5cm
Achttiende eeuwse lantaarnklok met korte slinger achter(vermoedelijk Frans) koperen wijzerplaat en tollen, rest ijzer uurwerk met spillegang(uurslag), twee gewichten en twee contragewichten. In goede ...
Kleine Hollandse Renaissance stijl notenhouten pastoorskast, uitneembaar, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 183x170x64cm.
Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht Zierikzee(twee plekken craquele) olieverf op linnen 60x80cm. Cond:R/G
Antieke theewagen omstreeks 1920, messing met eikehout op wielen, rondom glas met deurtje, in goede originele staat 100x78x50cm.
Uniek bewerkte bijbel met zilveren rand en sloten, 835/000. Bijbel: De gantsche heylige schrifture, oude en nieuwe testament, 1853, met bruin lederen omslag met bewerking. Voorzien van een zilveren ra...
Marte Roling 1939, vaandels, gemengde techniek gouache op papier 100x72cm. Cond.G
Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.
Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G
Johannes Christoffel Vaarberg, Weesp 1825-1871 Amsterdam, heren portret, olieverf op paneel, 35x45cm. Cond:G
Zeer grote antieke Franse reiswekker met slagwerk op gongveer, geslepen glas, messing. In goede staat 26x13x11cm.
Gerbrand frederik van Schagen 1880-1968, Hollands landschap met koeien bij avond, olieverf op linnen 28x68cm Cond:G
Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M
Antieke Bretonse notenhouten Renaissance stijl 1-deurs kabinet met rijkelijk snijwerk omstreeks 1880 met lade. In zeer goede staat 158x70x49cm
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met decor van figuren in landschap, (1goed/1gelijmd) 15,5xø7cm. Cond:M/G
Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.
Duitse staande vrijslinger met Lenzkirch AUG 8 daags uurwerk. (kast eigenbouw) Historismus, eikenhout met zuilen, leeuwenkoppen en snijwerk, losse kroon 230cm. Cond:G
Imposant Hollands wortelnotencylinder schrijfbureau omstreeks 1870 Willem 3, 11 lades, met vakverdeling. In goede originele staat 154x153x92cm Cond:G
Prachtig drie delig zilveren theeservies, 835/000, Hollands, bestaande uit een theekan, een melkkan en en suikerpot. Laag vierkant model met afgeronde hoeken en voorzien van verticaal gestreepte oplig...
Fraaie briljanten oorknoppen, 750/000. Solitair oorknoppen met zes-poots chaton voorzien van briljanten, ca 0.20 crt per stuk. ca 1,4 gr.Cond.: G
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.