This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Guillame Farel 1930, medaille in band
Starting price 75 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Starting price 40 EUR

Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Diverse koperen miniaturen
Result: 20 EUR

Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G

Divers koperwerk
Result: 40 EUR

Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G

Bureaulamp
Result: 60 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kap 21e eeuw in goede staat 35x26x20xm

2 Cloissone vazen
Result: 40 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G

Opgezette bok
Result: 325 EUR

Oud Afrikaans gewei, preparaat van een boksoort, in goede staat 67x80x40cm.

Viool
Result: 275 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken, in vioolkist 77,5cm Cond:G

6-Delig snijwerk
Starting price 25 EUR

Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm

2 Stellen kandelaars
Starting price 60 EUR

Twee stellen messing kaarskandelaren, set historisme en set 19e eeuws pilastervormig, in goede staat 26cm.

Koraal boeddha
Result: 135 EUR

Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G

Staand lampje met putti
Starting price 50 EUR

Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G

Messing schildersezel
Result: 190 EUR

Grote oude messing schildersezel, 20e eeuw, verstelbaar, rococo stijl. In goede staat 130cm.

Messing inktstel
Starting price 175 EUR

Antiek messing inktstel, omstreeks 1900 met glazen inkthouder, met slangengrepen en staande op klauwpoten 14x34x15cm. Cond:G

Biedermeier weegschaal
Result: 75 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G

Franse Art Deco lamp
Result: 120 EUR

Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat

5 Delen porselein (4x beeld, 1x vaas)
Result: 40 EUR

Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G

Replica Egyptisch museumstuk
Result: 135 EUR

Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.

2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Starting price 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G

Grote globus op standaard
Result: 850 EUR

Zeer grote antieke Duitse globus op houtgestoken standaard, Paul Räth werkstatten(lichte papierbeschadiging globus) verder in goede staat 179x65ø

Steendruk
Result: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

Grote dekselvaas
Result: 100 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Starting price 25 EUR

G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G

Schilderij, schommelpaard
Result: 35 EUR

Monogram G.H, stilleven met schildersmateriaal en schommelpaard, olieverf op linnen 60x40cm Cond:G