Antieke metalen Chatelaine omstreeks 1900 met schoppen,ruiten, klaver, hart voorstelling in goede staat, 30cm Cond:G
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas Jia Jing gemerkt(slijtage) 39,5x33cm Cond:G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Twee zilveren doosjes, 800/000. Een zeshoekig gehamerd model met initialen E.M. met scharnier en een rond doosje met initialen WJW, met draaideksel.ø 5,5 cm en 6,0x6,0 cm Totaal ca 62 gr. Cond.: G
Antieke notenhouten Junghans regulateur, omstreeks 1890(beschadigd) 105cm Cond:R
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G
Drie colliers met amethist, carneool en parels, voorzien van zilveren sluitingen. 40 en 42 cm.
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G
Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G
Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G
Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Twee E Fievez 1880-1976 Duitse school, luchtstudie en gesigneerd landschap olieverf op paneel 24-35cm Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw landschap met molen en vissers, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Bronzen Amor op sokkel, naar Auguste Moreau, 20e eeuw (pijl iets verbogen) 37cm Cond:G
Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.